İzmir Ödemiş Tren Saatleri ve Haritası 2019

Izmir Odemis Tren Haritasi
Izmir Odemis Tren Haritasi

İzmir Ödemiş Tren Saatleri 2019 : TCDD Taşımacılık A.Ş. tarafından İzmir Ödemiş arasında her gün karşılıklı olarak 7 sefer gerçekleştirilmektedir. İzmir Ödemiş arası yol yenileme çalışmalarının ardından artırılan seferlere Ödemiş’li vatandaşların ilgisi yüksek düzeyde. Ödemişlilerin seyahatlerinde tren tercih etmeleri TCDD Taşımacılık A.Ş.’yi bu hattaki tren sefer sayısını artırmaya zorladığı da bir gerçek.

Sizlere aşağıda tabloda da görüleceği üzere İzmir Ödemiş tren saatlerini sunuyoruz. Bilmeniz gereken birkaç şeyi ise yazımızda paylaşacağız.Ödemiş  İzmir tren seferleri bölgesel tren sınıfında olduğundan TCDD Taşımacılık A.Ş.’nin internet sitesi ya da mobil uygulamasından bilet almanız mümkün değil. Tren bilet satışı gün içinde yapılmakta olup ileriki tarihlide bilet alamıyorsunuz. Bu nedenle seyahat etmeyi planladığınız trenin hareket saatinden önce istasyonlara gelerek istasyon bilet gişelerinden biletlerinizi alabilirsiniz.

Trenlerin İzmir’den (Basmane Gar) hareket saatleri 06:20, 09:20, 12:30, 15:05, 17:05, 20:30 ve 22:05 olup karşılıkları olan trenlerin Ödemiş’den (Ödemiş Şehir) hareket saatleri ise 05:20, 07:05, 08:45, 12:00, 14:50, 17:55 ve 19:50’dir.

İzmir’den Ödemiş’e ilk tren 06:20’de hareket etmekte son tren ise 22:05’da Basmane Gar’dan kalkmaktadır. Ödemiş’ten İzmir İstikametine ilk trenin hareket saati 05:20 olup son tren ise 19:50’de hareket etmektedir.

İzmir Ödemiş ortalama seyahat süresi 2 saat 10 dakikadır.

basmane odemis tren seferleri ve haritası
basmane odemis tren seferleri ve haritası

İzmir Ödemiş Tren Durakları

İzmir ve Ödemiş arası çalışan trenlerin güzergahları üzerinde bulunan 22 istasyon ve duraklar şunlardır:

  1. İzmir (Basmane),
  2. Gaziemir,
  3. AdnanMenderes (Havalimanı),
  4. Menderes,
  5. Pancar,
  6. Torbalı,
  7. Gürgür,
  8. Taşkesik,
  9. Arıkbaşı,
  10. Karpuzlu,
  11. Elifli,
  12. Furunlu,
  13. Bayındır,
  14. Bayındır MYO,
  15. Yakaköy,
  16. Çatal,
  17. Pınarlı Durağı,
  18. Derebaşı,
  19. Doyranlı,
  20. İlkkurşun,
  21. Ödemiş Gar
  22. Ödemiş Şehir

İzmir Ödemiş Tren Saatleri

İstasyon İzmir Ödemiş Hattı Trenleri
1. Tren 2. Tren 3. Tren 4. Tren 5. Tren 6. Tren 7. Tren
İzmir (Basmane) 06:20 09:20 12:30 15:05 17:05 20:30 22:05
Gaziemir 06:39 09:39 12:49 15:25 17:25 20:49 22:25
A. Menderes Havaalanı 06:44 09:44 12:54 15:31 17:31 20:54 22:30
Menderes 06:48 09:48 12:58 15:36 17:36 20:58 22:34
Pancar 07:02 10:02 13:12 15:50 17:51 21:12 22:48
Torbalı 07:14 10:15 13:24 16:05 18:03 21:24 23:00
Gürgür x x 13:32 x 18:11 x x
Taşkesik 07:23 x 13:35 x 18:14 21:33 x
Arıkbaşı 07:29 10:29 13:41 16:19 18:20 21:39 23:14
Karpuzlu 07:35 10:35 13:47 16:25 18:26 21:45 23:20
Elifli 07:38 x 13:50 x 18:29 x x
Furunlu 07:41 x 13:53 16:30 18:32 x x
Bayındır 07:46 10:43 13:58 16:35 18:40 21:53 23:28
Bayındır MYO 07:50 10:47 x 16:39 x x x
Yakaköy 07:53 x 14:04 x 18:46 x x
Çatal 07:57 10:52 14:08 16:48 18:50 22:01 23:36
Pınarlı Durağı 08:01 x 14:12 x 18:54 x x
Derebaşı 08:06 x 14:17 x 18:59 x x
Doyranlı 08:10 x 14:21 x 19:03 x x
İlkkurşun 08:15 11:05 14:26 17:01 19:08 22:14 23:49
Ödemiş Gar 08:23 11:13 14:34 17:09 19:16 22:22 23:57
Ödemiş Şehir 08:28 11:18 14:39 17:14 19:21 22:27 00:02

Not: Son sırada yer alan 7. Tren sadece hafta sonunda (Cuma, Cumartesi, Pazar) günleri çalışmaktadır.

Ödemiş İzmir (Basmane) Tren Saatleri

İstasyon Ödemiş İzmir Hattı Trenleri
1. Tren 2. Tren 3. Tren 4. Tren 5. Tren 6. Tren 7. Tren
Ödemiş Şehir 05:20 07:05 08:45 12:00 14:50 17:55 19:50
Ödemiş Gar 05:24 07:09 08:49 12:04 14:54 17:59 19:54
Beytiköy 05:29 x x x x 18:04 x
İlkkurşun 05:35 07:18 08:58 12:13 15:04 18:10 20:04
Doyranlı 05:40 x x 12:18 x 18:15 x
Derebaşı 05:44 x x 12:22 x 18:19 x
Pınarlı Durağı 05:49 07:29 x 12:27 x 18:24 x
Çatal 05:53 07:33 09:11 12:31 15:24 18:28 20:17
Yakaköy 05:58 x x 12:36 x 18:33 x
Bayındır MYO 06:01 07:40 09:17 x 15:30 18:36 20:23
Bayındır 06:05 07:47 09:21 12:41 15:34 18:41 20:30
Furunlu 06:10 07:52 09:26 12:46 15:39 18:46 20:35
Elifli 06:13 07:55 x 12:49 x 18:49 x
Karpuzlu 06:16 07:58 09:31 12:52 15:44 18:52 20:40
Arıkbaşı 06:22 08:04 09:37 12:58 15:50 18:58 20:46
Taşkesik 06:28 08:10 x 13:04 x 19:04 x
Gürgür 06:31 x x x x 19:07 x
Torbalı 06:39 08:24 09:51 13:16 16:04 19:16 21:01
Pancar 06:50 08:37 10:02 13:27 16:15 19:27 21:12
Menderes 07:05 08:52 10:16 13:41 16:29 19:41 21:27
A.Menderes Havaalanı 07:09 08:56 10:20 13:45 16:33 19:45 21:32
Gaziemir 07:14 09:01 10:26 13:50 16:38 19:50 21:38
İzmir (Basmane) 07:33 09:19 10:45 14:09 16:57 20:09 21:57

Not: Son sırada yer alan 7. Tren sadece hafta sonunda (Cuma, Cumartesi, Pazar) günleri çalışmaktadır.

İzmir Ödemiş Tren Haritası

Ege Bölgesel Trenleri Haritası

İzmir Ödemiş Tren Bilet Fiyatı

Her gün karşılıklı sefer yapan tren için on-line satınalma ve rezervasyon yapılamamaktadır. Biletleri gişelerden günlük olarak satın alabilirsiniz. Kişi başı pulman koltuk bilet ücreti 13,5 TL‘dir

TCDD DANIŞMA VE REZERVASYON TELEFONLARI:

Bilet satışı yapılan tren istasyonları bilet gişesi telefon numaraları ve çalışma saatleri.

İZMİR BASMANE İSTASYONU

Tel: 0232 484 86 38 Danışma – (07.00 – 21.30)

BAYINDIR İSTASYONU

Tel: 0232 581 30 56 – (05.45 – 20.45)

TORBALI İSTASYONU

Tel: 0232 856 16 30 – (06.00 – 21.30)

ÖDEMİŞ İSTASYONU (ŞEHİR):

Tel: 0232 545 14 98 – (04.45 – 18.00)

Güncel Demiryolu İhalle Takvimi

Pts 18

İhale İlanı : Araç Kiralama Hizmeti Alınacaktır

Kasım 18 @ 14:00 - 15:00
Organizatör: TCDD
444 8 233
Pts 18
Pts 18

İhale İlanı : Özel Güvenlik Hizmeti Alınacaktır (TÜLOMSAŞ)

Kasım 18 @ 15:00 - 16:00
Organizatör: TÜLOMSAŞ
+90 222 224 00 00

Demiryolu İhale Haberleri Ara

Levent Elmastaş hakkında
RayHaber editörü

İlk yorum yapan olun

Yorumlar