Technowood Münih’te Düzenlenen Iconic Awards Ödül Töreni’nde Birincilik Ödülünü Teslim aldı!

technowood munihte duzenlenen iconic awards odul toreninde birincilik odulunu teslim aldi
technowood munihte duzenlenen iconic awards odul toreninde birincilik odulunu teslim aldi

Alman Tasarım Konseyi tarafından düzenlenen Iconic Awards 2019 yarışması kapsamında5 ana kategoriye katılım gösteren yarışmacılara, bu kategorilere ek olarak ‘Tüm Kategorilerin Ötesinde’ olarak tanımladığı İnovatif Malzeme kategorisinde birincilik ödülüne layık görülen Technowood’un Genel Müdürü Emre Alaz, Münih’te düzenlenen törende birincilik ödülünü teslim aldı. Iconic Awards yarışmasından aldığı birincilik ödülü ile başarılarına bir yenisini daha ekleyen Technowood, tecrübesi ve yenilikçi vizyonuyla ahşap sektörünübir sonraki seviyeye taşıyor!

Dünyaca Ünlü Yıldızların Arasında Bir Türk Firması!

Her yıl mimari ve tasarım alanlarında en iyileri ödüllendiren Iconic Awards 2019 Yarışması’nın ödül töreni, dünyanın önde gelen tasarım, markalaşma ve inovasyon sektörlerinde iletişim ve bilgi aktarımı uzmanlık merkezlerinden biri olan Alman Tasarım Konseyi sponsorluğunda 7 Ekim 2019’da EXPO Real Fuarı dahilinde Münih’teki Pinakothek der Moderne’de gerçekleştirildi. Aralarında David Chipperfield Architects ve Snarkitecture gibi uluslararası büyük prestije sahip firmalar bulunan ödül sahiplerine ödülleri takdim edildi. ‘İnovatif Malzeme’ kategorisinde yenilikçi üretim teknolojisi ve çevre dostu tasarıma sahip ‘ALUSIDING’ ürünüyle rakiplerini geride bırakarak birincilik ödülüne layık görülen Technowood adına ödülü Technowood Genel Müdürü Emre Alaz teslim aldı.

Technowood Ahşap Sektöründeki Prestijine PrestijKatmaya Devam Ediyor!

Bugüne kadar 20’den fazla ülkede farklı ölçekte ve fonksiyonda mimari yapılara ahşabın teknolojik halini sunan ve sektörünün öncüsü haline gelen Technowood, Iconic Awards 2019: Inovatif Mimarlık yarışmasında elde ettiği birincilik iledünya çapında mimari ve tasarım alanında faaliyet gösteren en iyi firmaların arasında yer alarak prestijine prestij katmaya devam ediyor.Güncel teknolojileri yenilikçilik anlayışı ile harmanlayarak kullanıcıya ahşabın teknolojik halini sunan Technowood’un başarılarına bir yenisini daha ekleyerek aldığı Iconic Awards ödülü, firmanın yapı sektörüne sunduğu vizyonun başarısını gözler önüne seriyor.

Güncel Demiryolu İhalle Takvimi

Pts 18

İhale İlanı : Araç Kiralama Hizmeti Alınacaktır

Kasım 18 @ 14:00 - 15:00
Organizatör: TCDD
444 8 233
Pts 18
Pts 18

İhale İlanı : Özel Güvenlik Hizmeti Alınacaktır (TÜLOMSAŞ)

Kasım 18 @ 15:00 - 16:00
Organizatör: TÜLOMSAŞ
+90 222 224 00 00

Demiryolu İhale Haberleri Ara

Levent Elmastaş hakkında
RayHaber editörü

İlk yorum yapan olun

Yorumlar