Tramvay İstasyonları Turnike Reklam Alanı İhalesini Kayserili Firma Aldı

tramvay istasyonlari turnike reklam alani ihalesini kayserili firma aldi
tramvay istasyonlari turnike reklam alani ihalesini kayserili firma aldi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından raylı sistem güzergahındaki katener direkler ve turnikeler ile otobüsler ve tramvay araçlarındaki reklam alanlarının 6 yıllığına kiraya verilmesi için ihale düzenlendi.


Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından raylı sistem güzergahındaki katener direkler ve turnikeler ile otobüsler ve tramvay araçlarındaki reklam alanlarının 6 yıllığına kiraya verilmesi için ihale düzenlendi. İhaleye yedi firma katıldı.

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet Darendelioğlu’nun başkanlığında raylı sistem araçlarındaki 642 adet reklam panosu, otobüsler içerisinde bulunan 233 adet reklam panosu, raylı sistem hattı üzerindeki katener direklerinde bulunan 1200 adet reklam panosu ve tramvay istasyonlarındaki 327 adet turnike reklam alanı olmak üzere toplam 2 bin 402 adet reklam panosu için ihale gerçekleştirildi. İhalede, öncelikle katılan yedi firmanın yazılı teklifleri alındı, ardından da açık artırmaya gidildi.

İhaleye katılan firmalar yazılı olarak şu teklifleri verdi:

1-Reklam Açık Hava: 355 bin TL
2-Digiplus: 460 bin TL
3-Şehir Işıkları: 470 bin TL
4-Ar Anadolu Reklam: 455 bin TL
5-Seyfettin Kalaycıgil: 475 bin TL
6-Core Medya: 750 bin TL
7-Sole Tanıtım: 801 bin TL

Yazılı tekliflerin açılmasının ardından en yüksek üç teklifi veren firmalar arasında açık artırmaya gidildi. Açık artırmada en yüksek teklifi 910 bin TL ile Sole Tanıtım Reklam Ajansı verdi.

İhale Komisyonu Başkanı Ahmet Darendelioğlu, alınan teklifin yıllık olacağını ve ihaleyi kazanan firmanın ihale şartnamesine göre her yıl enflasyon oranında arttıracağını belirterek ihalenin komisyon tarafından tekliflerin incelenmesinin ardından sonuçlanacağını açıkladı.sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar