Göller Ekspresi Tren Seferleri Vatandaşlardan Büyük İlgi Görüyor

goller ekspresi tren seferleri vatandaslardan buyuk ilgi goruyor
goller ekspresi tren seferleri vatandaslardan buyuk ilgi goruyor

Göller Ekspresi Tren Seferleri Vatandaşlardan Büyük İlgi Görüyor; TCDD Taşımacılık A.Ş. 7. Bölge Müdürü Murat Selet ve Yolcu Müdürü Mustafa Çelik, TCDD Taşımacılık A.Ş. 3.Bölge Müdürü Habil Emir ve Yolcu Müdürü M. Ali Kutlu ile Isparta Gar Müdürü Hüseyin Uçar, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette 25 Ekim’de başlayan Isparta- İzmir arası Göller Ekspresi seferleri, yolcu kapasiteleri, sefer saatleri ile ilgili karşılıklı görüş alışverişlerinde bulunuldu. Karşılıklı istişarelerin yapıldığı görüşmede sefer saatlerinin önümüzdeki günlerde tekrardan planlanması ele alındı.

25 Ekim’de başlayan Isparta-İzmir arası Göller Ekspresi tren seferlerinin vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandığını ve kullanıldığını dile getiren Başkan Şükrü Başdeğirmen, “Tren seferleri olumlu karşılandı ve güzel bir ilgi görmeye başladı. Tren seferlerinin şehrimizin turizm sektörüne vereceği destek ve öğrencilerimizin, vatandaşlarımızın bundan istifade etmeleri bizim için çok önemliydi. Bakanımızın ziyaretlerinde fiyatları da bizim istediğimiz doğrultuda geri çekmesi bizleri ve vatandaşlarımızı son derece memnun etmişti. Bu memnuniyetimiz devam ediyor. Bu trenimiz İzmir’e giden birçok vatandaşımızın ihtiyacını karşılıyor. Son günlerde seferlerin kalkış ve varış saatlerinde değişiklikler oldu. Vatandaşlarımızdan gelen olumlu ve olumsuz görüşleri bugün değerli müdürlerimizle paylaştık. Bu konudaki fikirlerimizi anlattık. En kısa zamanda bizlerde Isparta halkımızın ve İzmir hattı üzerinde seyahat eden vatandaşlarımızın da bundan en iyi şekilde istifade edebilmeleri için taleplerimizi ilettik. Sizlerle yapmış olduğumuz bu istişarelerimiz bizler için çok önemliydi. İnşallah sizlerden gelecek güzel haberleri en kısa zamanda vatandaşlarımızla paylaşmak isterim. Bakanımız ve genel müdürümüzün nezdinde sizlere ilgi ve alakalarınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Isparta- İzmir (Basmane) hattında her gün karşılıklı işleyen Göller Ekspresi, 262 yolcu kapasiteli 4 vagonlu setlerden oluşuyor.

Göller Ekspresi Durakları

TCDD Göller Ekspres Treni, Torbalı, Selçuk, Ortaklar, Aydın, Nazilli, Goncalı, Denizli, Dinar, Gümüşgün başta olmak üzere toplam 30 durakta yolcu indirip bindirecek.

  1. İzmir (Basmane)
  2. Adnan Menderes Havalanı
  3. Torbalı
  4. Tepeköy
  5. Selçuk
  6. Çamlık
  7. Ortaklar
  8. Germencik
  9. İncirliova
  10. AYDIN
  11. Köşk
  12. Sultanhisar
  13. Atça
  14. Nazilli
  15. Kuyucak
  16. Horsunlu
  17. Buharkent
  18. Sarayköy
  19. Goncalı
  20. DENİZLİ
  21. Kaklık
  22. Bozkurt
  23. Çardak
  24. Dazkırı
  25. Dinar
  26. Karakuyu
  27. Keçiborlu
  28. Gümüşgün (Otobüs) – BURDUR (Otobüs)
  29. Bozanönü
  30. ISPARTA

Göller Ekspresi Haritası

Göller Ekspresi Bilet Fiyatları

İzmir (Basmane) ile Isparta arasında Göller Ekspresi ile seyahatin fiyatı kişi başı 50 TL.

Göller Ekspresi Sefer Saatleri

İzmir Isparta Göller Ekspresi Sefer Saatleri

İzmir Basmane Tren İstasyonundan her gün saat 22:30’da kalkar

İstasyon Adı Duruş
(dak)
Kalkış
Varış
İzmir (Basmane) 22:30
Gaziemir
Adnanmenderes Havaalanı 1 22:55
Torbalı 2 23:24
Tepeköy 2 23:30
Selçuk 1 23:58
Çamlık 1 00:12
Ortaklar 2 00:34
Germencik 1 00:45
Aydın 2 01:07
Köşk 1 01:27
Sultanhisar 1 01:38
Atça 1 01:44
Nazilli 2 01:56
Kuyucak 1 02:07
Horsunlu 1 02:19
Buharkent 5 02:35
Sarayköy 1 02:50
Goncalı 1 03:07
Denizli 15 03:33
Kaklık 1 04:15
Bozkurt 2 04:33
Çardak 1 04:41
Dazkırı 1 04:59
Dinar 2 05:42
Karakuyu 1 05:59
Keçiborlu 1 06:20
Gümüşgün 2 06:32
Bozanönü 1 06:49
ISPARTA 07:01

Isparta İzmir Göller Ekspresi Sefer Saatleri

Isparta Tren İstasyonundan her gün saat 22:00’de kalkar.

İstasyon Duruş
(dak)
Kalkış
Varış
ISPARTA 22:00
Bozanönü 1 22:13
Gümüşgün 2 22:31
Keçiborlu 1 22:42
Karakuyu 2 23:05
Dinar 2 23:24
Dazkırı 2 00:06
Çardak 1 00:24
Bozkurt 1 00:31
Kaklık 2 00:49
Denizli 14 01:42
Ara-durak 1 01:54
Goncalı 1 01:56
Sarayköy 1 02:13
Buharkent 5 02:32
Horsunlu 1 02:44
Kuyucak 2 02:56
Nazilli 2 03:08
Atça 2 03:20
Sultanhisar 1 03:26
Köşk 2 03:37
AYDIN 3 03:59
İncirliova 1 04:09
Germencik 1 4:21
Ortaklar 2 04:33
Çamlık 1 04:52
Selçuk 1 05:06
Tepeköy 1 05:32
Torbalı 1 05:36
Adnanmenderes Havaalanı 1 06:08
Gaziemir 06:15
İZMİR (Basmane) 06:33
goller ekspres tren seferleri saatleri
İzmir (Basmane) Adnan Menderes Havalanı Torbalı Tepeköy Selçuk Çamlık Ortaklar Germencik İncirliova AYDIN Köşk Sultanhisar Atça Nazilli Kuyucak Horsunlu Buharkent Sarayköy Goncalı DENİZLİ Kaklık Bozkurt Çardak Dazkırı Dinar Karakuyu Keçiborlu Gümüşgün (Otobüs) – BURDUR (Otobüs) Bozanönü ISPARTA

Demiryolu Haberleri Ara

İlk yorum yapan olun

Yorumlar