TÜVASAŞ Lise Mezunu Sürekli İşçi Alımı Yapacak

tuvasas lise mezunu surekli isci alimi yapacak
tuvasas lise mezunu surekli isci alimi yapacak

TÜVASAŞ Lise Mezunu Sürekli İşçi Alımı Yapacak; Türkiye Vagon Sanayi A.Ş. Genel Müdürlüğü tarafından İŞKUR üzerinden KPSS’siz personel alımı yapılacağı Resmi Gazete’de yayımlandı. Yayınlanan personel alım ilanında adaylarda aranan başvuru şartları açıklandı.

Türkiye Vagon Sanayii bünyesindeki işçi personel eksikliğini karşılamak üzere alım yapacağını belirtti. 13 Aralık 2019 tarihinde yayımlanan duyuruya göre TÜVASAŞ bünyesindeki eksiklik için 20 lise mezunu işçi alımı yapacak.

TÜVASAŞ Personel Alım Şartları

TÜVASAŞ personel alımı için adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, 18 yaşını tamamlamış olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak gibi nitelikler aranacak. Ortaöğretim kurumlarının ilgili bölümlerinden mezun olmak

Resmi Gazete’de yayımlanan personel alım ilanında ayrıca şu bilgiler paylaşıldı:

Türkiye Vagon Sanayi A.Ş. Genel Müdürlüğünden:

TÜVASAŞ Sürekli İşçi Alım İlanı

  1. Şirketimize aşağıda belirtilen miktar kadar sürekli işçi alımı yapılacaktır.
  2. Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre Türkiye İş Kurumu aracılığı ile alım yapılacaktır.
  3. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınladığı tarihten itibaren 5 gün içerisinde Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabileceklerdir.
  4. Başvuru yapıp nihai listede yer alan adaylar, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde sözlü sınava tabi tutulacaktır.
  5. Sözlü Sınav Şirketimizde yapılacaktır.

İlgili bölümler ve talep şartları Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünün ilanında duyurulacaktır.

Demiryolu Haberleri Ara

İlk yorum yapan olun

Yorumlar