Rusya Çalışmalarında Nakliye Rehberi

rusya calismalarinda nakliye rehberi
rusya calismalarinda nakliye rehberi

Ülkemizde üretim yapan ihracatçı firmalarımızın son zamanlarda düzelen ilişkilerimiz neticesinde oldukça yüksek oranda talep gören Rusya ihracatın da bir hayli etkin oldukları gözlenmektedir. Ancak iki ülke arasında geçmişten bu yana bir türlü istenilen seviyeye getirilemeyen geçiş belgesi sınırlandırmasına bağlı olarak Türk plakalı tırların az sayıda geçişine izin verildiğinden ihracat yapan firmaların araç tedariki konusunda zorlandıkları dönemler meydana gelmektedir.


Taşıma yapacak araç açığının kapatılmasının geçerli tek yöntemi ise yabancı plakalı tırların organize edilmesidir. Ancak yabancı plakalı araçlar ile çalışan nakliyeci bulmakta zorlanan üretici ve ihracatçılarımız araç arayışlarının kolaylıkla sonuçlanabileceği bir ortam aramakta iken bu nokta da internet üzerinden ilan yolu ile araç bulmak üzere tasarlanmış web yazılımları devreye girmektedir. İnternette çalışmaları bulunan bir çok web sayfası yük ve nakliye borsası adı altında hizmet vermektedir. Özellikle Rusya nakliye firmaları ile Rusya’ya ihracat yapan üreticilerimiz bir çoğu bu yöntemle araç organizasyonu yapabilme gayretindedir. Bu web sayfaları genellikle amatör düzeyde hizmet sunduklarından çokta verimli sonuçlar verememektedir.

Ancak ortaya çıkan yadsınamaz bu açıklığı yakından takip ederek sorunun kökten çözümüne ulaşmak amacıyla tüm detayları göz önünde bulundurularak oluşturulan Nakliye Rehberi sektöre derin bir nefes aldırmıştır. Kolay kullanımı, ücretsiz üyeliği ve sınırsız ilan verebilme özelliği sayesinde tüm nakliyeci ve üretici firmaların derdine derman olan web sayfamız detaylı ilan verebilme özelliği sayesinde hem üreticilerin yüklerine araç bulmalarını, hem nakliyeci firmaların boş araçlarına yük bulmalarını oldukça kolaylaştırmıştır.

Ülkemizde faaliyet gösteren yerli ve yabancı kökenli bir çok lojistik şirketinin üye olduğu Nakliye Rehberi, Rusya nakliye çalışmalarına ayrı bir önem veriyor, komple tır, parsiyel nakliye, gabari dışı ağır nakliyat, konteyner taşıma ve frigo tır nakliyesi gibi alanların tamamını kapsayacak detaylı ilan verilebilen hale getirilmiş kullanışlı yapısı ile rakipleri arasında en fazla tercih edilen yük ve nakliye portalı olma unvanını kazanmıştır.

Haber: Mehmet Ali BAL
Haber Kaynağı:Nakliye firmaları



Demiryolu Haberleri Ara

İlk yorum yapan olun

Yorumlar