Ulaştırma Bakanlığı İşçi Alımı Kura Çekimi ve Sözlü Sınav Duyurusu

ulastirma bakanligi isci alimi kura cekimi ve sozlu sinav duyurusu
ulastirma bakanligi isci alimi kura cekimi ve sozlu sinav duyurusu

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının taşra teşkilatında (İstanbul ve Antalya illerinde) çalıştırılmak üzere, 4857 sayılı İş Kanunu ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi alınmasında Uygulanacak Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla 16-20 Aralık 2019 tarihleri arasında açık iş ilanlarına yapılan başvurular sonucunda belge kontrolü yapılarak nihai listede yer alan adaylar için 08.01.2020 Çarşamba günü saat 10:00’da noter huzurunda kura çekimi yapılmıştır .

Çekilen kura sonucu belirlenen asıl ve yedek aday (engelli) listeleri ekte yayınlanmıştır. Ayrıca, İstanbul ili eski hükümlü sürekli işçi alımı için şartları sağlayan ve Ek- 5’te isimleri belirtilen adaylar kura çekimine gerek kalmaksızın sözlü sınava girmeye hak kazanmıştır.

İlan edilen asıl aday listelerinde yer alan adaylara 16 Ocak 2020 Perşembe günü, saat 10:00 ‘ da Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı A blok Kat:4 (Hakkı Turayliç Cad. Emek Mah. No:5 Çankaya/ANKARA) adresinde sözlü sınav yapılacak olup, adayların belirtilen gün ve saatte hazır bulunmaları gerekmektedir.

Sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.

Ek

1- İstanbul İli Engelli Asıl Aday Listesi

2- İstanbul İli Engelli Yedek Aday Listesi

3- Antalya İli Engelli Asıl Aday Listesi

4- Antalya İli Engelli Yedek Aday Listesi

5- İstanbul İli Eski Hükümlü Asıl Aday Listesi

Demiryolu Haberleri Ara

İlk yorum yapan olun

Yorumlar