Antalya 3. Etap Raylı Sistem Çalışmaları Kapsamında Kapalı Olan Yollar

antalya etap rayli sistem calismalari kapsaminda kapali olan yollar
antalya etap rayli sistem calismalari kapsaminda kapali olan yollar

Antalya Büyükşehir Belediyesi 3. Aşama Raylı Sistem Projesi kapsamında Dumlupınar Bulvarı ile Adnan Selekler Caddesi kesişim kavşağı (Sahil Güvenlik Kavşağı) 01 Mayıs 2020 tarihinden itibaren 15 gün süre ile trafiğe kapanacak. Bu sürede vatandaşların yönlendirme tabelalarını dikkate almaları ve belirlenen güzergâhları kullanmaları istendi.


Dumlupınar Bulvarı üzerinde 3. Aşama Raylı Sistem Projesi kapsamında gerçekleşecek çalışmalar süresince doğu-batı sirkülasyonu trafiğe kapanırken kuzey ve güney yönünde trafik akışı devam edecek. Vatandaşların mağdur olmaması ve trafik akışının sürekliliğinin sağlanması açısından güzergâhlar belirlenirken, sürücülerin yönlendirme levhalarına uymaları gerekiyor.

TRAFİK LEVHALARINA DİKKAT

15 gün sürecek çalışmalar boyunca İller Bankası yönünden (güney) gelerek batı istikamete gidecek araçların Otogar Kavşağı’ndan (Anadolu Kavşağı) U dönüşü yapmaları gerekiyor. Otogar bölgesinden (kuzey) gelen araçların ise kavşaktan U dönüşü yaparak Otogar Kavşağı yönüne (kuzey) gidebilmeleri için Adnan Selekler Caddesi ve 3096 Sokağı kullanarak Antalya Bulvarına ulaşmaları ya da İller Bankası kavşağından U dönüşü yapmaları gerekiyor. Adnan Selekler Caddesinden gelerek Otogar Kavşağına (kuzey) gidecek araçlar da yine 3096 Sokağı kullanarak Antalya Bulvarı’na ulaşabilecek. Bu araçlar ayrıca İller Bankası kavşağından U dönüşü yaparak Otogar Kavşağına gidebilecek.

Dumlupinar Bulvari ile Adnan Selekler Caddesi kesisim kavsagi gun trafige kapali
Dumlupinar Bulvari ile Adnan Selekler Caddesi kesisim kavsagi gun trafige kapali


İlk yorum yapan olun

Yorumlar