Eskişehir Rail Industry Show’un Yeni Tarihi Belli Oldu

eskisehir rail industry showun yeni tarihi belli oldu
eskisehir rail industry showun yeni tarihi belli oldu

Eskişehir’de yapılacak olan, ancak Covid-19 tedbirlerinden dolayı ertelenen Rail Industry Show Demiryolu Endüstrisi Altyapı ve Teknolojileri Fuarı’nın yeni tarihi belli oldu.


Demiryolu, Altyapı ve Teknolojileri Fuarı, Rail Industry Show’un; ”Özellikle Metro Şirketlerinin ve toplu taşıma şirketlerinin katılım desteğini yineleyerek” 02-04 Aralık 2020 tarihleri arasında, yine Eskişehir ETO Tüyap Fuar Merkezi’nde gerçekleştirileceği açıklandı.

Modern Fuarcılık Genel Müdürü Moris Revah, konuyla ilgili; ‘’Türkiye’de yeni normal sürecin başlamasıyla birlikte, demiryolu ağı ile toplu taşıma için yeni ihtiyaçlar doğmuştur. Bu alanda yaşanan teknolojik yeniliklerin ve devam etmekte olan yatırım ihtiyaçlarının karşılanması noktasında, Rail Industry Show 2020 yeni iş bağlantıları açısından çok önemli bir fırsat olacaktır.

Organizatör Modern Fuarcılık A.Ş., İş Sağlığı ve Güvenliği açısından, devletimizin belirlediği her türlü önlemi almakla yasal olarak yükümlüdür ve gereği mutlaka yerine getirilecektir.

Diğer yandan, Türkiye’de fuarlar TOBB (Türkiye Odalar Borsalar Birliği) yetkilendirilmesi, izin ve denetlemesi esaslarıyla yapılmaktadır. TOBB’nin koymuş olduğu regülasyonlar ve tedbirlerin hepsi Rail Industry Show da uygulanacaktır.

Özellikle yurtdışından gelecek olan ziyaretçilerin pandemi sebebi ile gelememeleri durumuna karşın konvansiyonel fuarın yanı sıra hibrit karma yöntemi ile katılımcı ve ziyaretçiyi bir araya getirecek olan dijital platform üzerinde çalışmalarımız sürdürülmektedir. Eylül ayı içerisinde bu konu ile ilgili sektöre detaylı bilgileri aktarılacaktır.

Yeni normalin rayına oturması ile beraber bu süreçte oluşan ticaret açığını kapatmak adına fuar son derece etkin olacaktır.” açıklamasında bulundu.


İlk yorum yapan olun

Yorumlar