Çamaş Kanyonu Ordu Turizminin Cazibesini Artıracak

Çamaş Kanyonu Ordu Turizminin Cazibesini Artıracak
Çamaş Kanyonu Ordu Turizminin Cazibesini Artıracak

Ordu Büyükşehir Belediyesi Çamaş ilçesinde bulunan ve cazibesi ile 7’den 70’e her kesimin büyük ilgisini çeken Çamaş Kanyonu Ordu turizmine kazandırılacak. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, Çamaş Kanyonu için turizm cazibesini artırmaya yönelik çalışma başlatacaklarını belirterek, “Burayı Türkiye’ye ve dünyaya tanıtmayı amaçlıyoruz” dedi.

ORDU’NUN GÜZELLİKLERİNİ TANITMAYA DEVAM EDECEĞİZ


Ordu’nun gizli kalmış güzelliklerini gün yüzüne çıkarmaya devam edeceklerini ifade eden Başkan Güler, güzelliğin, doğallığın ve yeşilliğin iç içe olduğu Çamaş Kanyonunu turizme kazandırmak için Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak çalışma başlattıklarını söyledi.

Başkan Güler açıklamalarına şöyle devam etti. “Bugün Çamaş Belediye Başkanımız Mahmut Ayparçası ile Çamaş Kanyonunda incelemelerde bulunduk. Burayı Türkiye’ye ve dünyaya tanıtmayı amaçlıyoruz. Yapacağımız küçük dokunuşlarla kanyonu turizm cazibe merkezlerimizden biri haline getirmek istiyoruz. Çamaş Kanyonu doğal yaşam içinde sessiz ve huzur dolu bir gün geçirmek isteyenlerin uğrak noktası olacak. Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak buraya özel önem veriyoruz. Kısa süre içinde başlayacağımız çalışmalar tamamlandığında burası dünyanın sayılı yerlerinden birisi olacağı gibi yerli ve yabancı turistlerin de uğrak noktası olacak” diye konuştu.sohbet


İlk yorum yapan olun

Yorumlar