Jandarma Genel Komutanlığı 5000 Sözleşmeli Uzman Erbaş Alımı Yapacak

jandarma genel komutanligi sozlesmeli uzman erbas alimi yapacak
jandarma genel komutanligi sozlesmeli uzman erbas alimi yapacak

Jandarma Genel Komutanlığı 2021 yılı Sözlşemeli Uzman Erbaş Alımı yapacağını bildirdi. Yandarma Askeri Personel Alımı kapsamında Toplamda 5000 kişilik kadro ile alım yapılacak. Alımlar farklı alanlarda yapılacak olup en az İlköğetim mezunu Uzman Erbaş Alımı yapılacak. Jandarma Genel Komutanlığı alımları için adaylardan bazı nitelikler talep ediliyor.İlanın Detayları İçin TIKLAYINIZ

Bu kapsamda Jandarma Genel Komutanlığı Jandarma Genel Komutanlığına 3.770’i Jandarma (Komando-Asayiş), 925’i Lojistik Alt Branşlı (Mesleki Nitelikli), 265’i Muhabere, 14’ü At Bakıcısı, 13’ü Bot Serdümeni, 10’u Havacılık, 3’ü Kurbağa Adam (Dalış Amiri) branşlarında olmak üzere toplam 5.000 Sözleşmeli Uzman Erbaş (erkek) temin edilecektir.

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirilecek olan sözleşmeli uzman erbaş alımı için başvurular 21 Ocak tarihinde başlayacak ve vatandas.jandarma.gov.tr internet adresi üzerinden gerçekleştirilecek.

Başvurular; 21 Ocak 2021 günü başlayıp, 31 Ocak 2021 günü saat 23.59’da sona erecektir. Başvurular sadece https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris internet adresinden ‘‘Personel / öğrenci alım başvuruları ve sonuçları’’ kısmından yapılacaktır. İnternet ortamı dışında posta yoluyla veya şahsen yapılan başvurular dikkate alınmayacak.

sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar