Magnezyam ile Ekonomik ve Güvenli Alış-veriş

magnezyam logo
magnezyam logo

Büyük hacimli sektörleri düşünen kişiler için verilere geri dönecek olursak; Türkiye e-ticarette verilere göre yıllık bazda yaklaşık olarak %40 oranında büyüme göstermekte ve bu oran her yıl artmaktadır. Gelişmekte olan ülkelerin içeresinde e-ticaret büyüme hacimini artırma bakımından Türkiye başı çeken ülkelerin içinde yer almaktadır. Ülkemizde e-ticaretin sıkça kullanıldığı alanlar aşağıda sıralanmıştır.Keyifli alış-verişlere imza atan Magnezyam markasıyla Magnezyam.com ise e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulan yenilikçi bir firma. Türkiye’de faaliyet gösteren ve İnternet aracılığıyla tüketiciden tüketiciye satış hizmeti sağlayan bir açık ve büyük bir pazaryeri ve e-ticaret platformudur. Aralık 2020’de Yunus Bozok tarafından kurulan şirket, güvenli, en rahat, en hızlı yolla müşterilerini birleştirmeyi amaçlar.

Koronavirüs günlerinde bile küçük işletme sahiplerinin de büyük markaların arasında yer almasına imkan sunan e-ticaret yöntemi, ülkede ekonomik piyasanın daha hızlı işlemesine imkan sağlıyor. Magnezyam.com bünyesindeki mağazalara en kârlı satış imkanını sunar.

Binlerce markanın ürünlerini bulabileceğiniz sitede elektronikten beyaz eşyaya, mobilyadan giyime; sizin, evinizin ve sevdiklerinizin tüm ihtiyacı için yanınızda. işte satılan ürün kategorileri:

  • Elektronik
  • Giyim & Ayakkabı
  • Ev Dekor & Yaşam
  • Anne & Bebek
  • Kozmetik
  • Kitap & Oyun
  • Spor & Outdoor
  • Yapı Market
  • Süpermarket
  • Doğal Ev Yapımı Ürünler
magnezyam
magnezyam

E-ticaret nasıl yapılır?

E-ticaret nasıl yapılırdan önce neden e-ticaret sorusunun cevabına rakamlar ve istatistikler aracılığıyla cevap arayalım. Küresel bazda dünyada 2019 yılında 3,5 trilyon ABD dolarına ulaşan e-ticaret pazarında Çin Halk Cumhuriyeti, Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Japonya ve Almanya gibi ülkeler başı çekmektedirler. Dünyada e-ticaret davranışlarında bulunanların büyük çoğunluğunu ise dijital yerliler olarak anılan Y-kuşağının oluşturduğu görülmektedir.

En öneli şeylerden birisi hangi ürün kategorisi veya kategorileri seçileceğidir. Bu alanda dünya genelinde iki yöntem mevcuttur. Özel ürün ve genele hitap eden ürün. Bazı girişimciler sınırlı alanda hatta bazen tek tür ürün üzerinden e-ticaret yapabilmektedir. Bu tarz ticaret yapan girişimcilerin ürünlerinin piyasada muadili oldukça azdır ve özel bir kitleye hitap eder. Genel kategorileri tercih eden girişimciler ise pazar payını göz önüne alarak bu tercihi yaparlar.

Her türlü ihtiyacınızı bulabileceğiniz Magnezyam sitesini sizlere kesinlikle tavsiye ediyoruz.


sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

İlgili Yazılar ve Reklamlar