TCDD 7.Bölge Müdürlüğü’nden Emekli İşçi ve Memurlar İle Bir Araya Geldi

tcdd bolge emekli isci ve memurlar ile bir araya geldi
tcdd bolge emekli isci ve memurlar ile bir araya geldi

Afyonkarahisar TCDD 7.Bölge Müdürlüğü 2020 yılında kurumdan emekli olan işçi ve memur personelleri ile bir araya geldi. Gerçekleşen törende emeklilere hediye takdim edildi.TCDD 7.Bölge Sosyal Tesislerinde gerçekleşen törende Emekli personeli, Demiryol-iş Sendikası Afyonkarahisar Şube Başkanı Ali Aydın, Bölge Müdür Yardımcısı Hüseyin Erçetin, Bölge Kontrolörleri Tahsin Hanlı, Ramazan Avcı ve Servis Müdürleri emeklileri yalnız bırakmadılar.

TCDD 7.Bölge Müdürü Adem Sivri yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

TCDD’nin işçisi, memuru ve emeklisi ile çok büyük bir aile. Emekli personel ile bir araya gelmekten çok memnunuz. Bizler bölgemiz olarak emeklilerimize yeni hayatlarında sağlık ve huzur diliyoruz. 164 yıllık geçmişi ile ülkemizin en büyük ve en köklü kuruluşlarından biri olan Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları’na yapmış oldukları katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz ve yeni hayatlarında sağlık, mutluluk ve huzur diliyoruz.

Emekli personeller de kendileri için düzenlenen tören ve hediye takdimi için duydukları memnuniyeti dile getirerek Bölge Müdürüne Teşekkür ettiler.

TCDD Genel Müdürü Ali İhsan Uygun tarafından başlatılan Emekli personele demiryolu ile özdeşleşen Köstekli saat hediye edilmesi programı doğrultusunda Bölge Müdürü Adem Sivri, Emekli personellere kendi isimlerine özgü dizayn edilen köstekli saatleri TCDD Genel Müdürü Ali ihsan Uygun’un selamları ile tek tek takdim ederek hatıra fotoğrafı çekildi.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.


sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

İlgili Yazılar ve Reklamlar