Milli Piyango 19 Mayıs Özel Çekilişinde Büyük İkramiye 20 Milyon TL

milli piyango mayis ozel cekilisinde buyuk ikramiye milyon tl
milli piyango mayis ozel cekilisinde buyuk ikramiye milyon tl

Milli Piyango 19 Mayıs Özel Çekilişi 19 Mayıs Çarşamba saat 15.30’da gerçekleştirecek. Çekiliş, millipiyangoonline.com sitesinden ve Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı yayınlanacak.

Milli Piyango çekiliş sonuçlarına, çekilişin ardından millipiyangoonline.com/milli-piyango/sonuclar adresinden ulaşılabilir. Oyun severler, Milli Piyango biletlerini bayilerden, millipiyangoonline.com’dan veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulamasından alabilirler.

Milli Piyango oynamanın kuralları

Milli Piyango bilet tipleri üçe ayrılır; tam bilet, yarım bilet ve çeyrek bilet. Oynanan ve kazanılan bilet yarım bilet ise ikramiyenin yarısı; çeyrek bilet ise ikramiyenin çeyreği kazanılır.

Kazanan kategoriler çekilişlerde değişkenlik gösteriyor ve Milli Piyango’da iki tane özel kategori bulunuyor. Amorti, son kazanan kategoridir. Birincisi 0-4 arasından ikincisi 5-9 arasından olmak üzere iki basamak çekiliyor. Son basamağı bu iki sayıdan biri olan biletler amorti ikramiyesi kazanıyor. Teselli kategorisi, en büyük ikramiyeyi kazanan bilet numarasının her basamağındaki numaraya göre bir farklılık gösteren ikramiyedir. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye millipiyangoonline.com/milli-piyango/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri üyesi olunan “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Armin

sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar