Güneş Kuyumculuk Kolye ve Yüzük Çeşitleri

Gunes Kuyumculuk Kolye ve Yuzuk Cesitleri

Kolyeler hem erkekler hem de kadınlar için en popüler takı parçalarından biridir. Her özel günü ya da günlük stili tamamlayacak en güzel aksesuarlardan biri olan altın kolyeler, her yaştan kadına hitap ediyor. Ama en güzel altın kolyeler söz konusu olduğunda gösterişli modeller, zarif kadınların boyunlarını süslemek için her zaman mükemmeldir.

Tektaş Yüzük

Tektaş yüzükler, kişisel kullanım için elmas gibi pahalı doğal taşlardan ve ısıya dayanıklı kübik zirkon gibi daha ucuz doğal taşlardan yapılır. Tek taşın yüzük kısmı ile taş kısmı farklı değerlere sahiptir. Bazı altın ya da platin yüzüklerde bulunan süslü şekilli taşlar, takıyı daha da değerli kılıyor. Çeşitli doğal taşların yardımıyla süslenmiş, pek çok karat bazında yapılan altın yüzükler çok daha ilginç görünüyor.

14 ayar tektaş yüzük fiyatları yüzükteki taşın cinsine, yüzüğün ağırlığına ve içindeki taşın ağırlığına göre değişebilmektedir.

Güneş Kuyumculuk Altın Baget Yüzükler

Altın baget yüzük modellerine özel bir şekil veren Güneş Kuyumculuk, Altın baget yüzüklerin en seçkin koleksiyonunu beğeninize sunuyor. Baget altın yüzük, sıra dışı ve göz kamaştıran duruşuyla görenleri büyülüyor. Altın baget yüzük modelleri ile tarzınıza yeni bir soluk getirin. Görünümünü değiştirmek isteyen ve  görünümüne özen göstermeyi seven kadınların ilk tercihlerinden biridir.

Özellikle kendine güvenen kadınların gözdesi olan altın baget yüzük modeli ile şıklığınıza yeni bir renk katın.

Altın Baget Yüzük, evlilik teklifi, nişan, doğum günü, Anneler Günü, Sevgililer Günü ve daha pek çok özel gününüzde sevdiklerinize hediye edilebilir. Güneş Kuyumculuk imzalı altın baget yüzük modelleri ile sevdiklerinizin ne kadar değerli olduğunu hissettirin.

Özgün ve yenilikçi bir tasarım dokunuşu ile oluşturulan altın baget yüzük modelinin göz alıcı parlaklığı sayesinde hayallerinizdeki pek çok kombinasyona ulaşabilirsiniz. Güneş Kuyumculuk’un yüksek kaliteli altın baget yüzük modeli, özel kesimiyle dikkatleri üzerine çekerek unutulmaz bir an yaratıyor. Stil kimliğinizi oluşturmak ve sıra dışı bir görünüme sahip olmak istiyorsanız Güneş Kuyumculuk imzalı altın baget yüzük modellerini inceleyebilirsiniz.

Günceleme: 30/11/2022 00:09

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar