Windows 11 Hakkında Her Şey

windows urun anahtari bedava
windows urun anahtari bedava

Windows’un son ana hat sürümünün piyasaya sürülmesinden bu yana altı uzun yıl geçti ve o zamandan beri işletim sistemi alanında çok şey değişti. Microsoft, sizi profesyonel veya yaratıcı iş akışlarınızda daha üretken kılmak amacıyla, Windows kullanıcı deneyiminin kullanımı basit, güzel tasarlanmış ve iyi bağlantılı modern bir sürümünü yaratma konusunda büyük bir tutkuyla geri döndü.

Giderek daha fazla insanın günlük yaşamlarında bilgisayar kullanmaya başladığı bir dünyada Microsoft, sıfırdan evden çalışmak için tasarlanan ve aynı zamanda yeni nesil insanlara hizmet veren yeni bir işletim sistemi sunmanın önemli olduğunu düşündü. Birincil “bilgisayarları” olarak akıllı telefonlar ve tabletlere sahip olan ve hala bunlarla büyüyen kişiler için bu muazzam bir gelişme denilebilir.

Windows 11 Bedava Ürün Anahtarı Nasıl Alınır?

Eylül 2022 itibarıyla Microsoft, Windows 11 sürüm 22H2 olarak bilinen Windows 11’in ikinci sürümünü veya orijinal sürümü temel alan yeni özellikler, düzeltmeler ve genel platform iyileştirmeleri içeren Windows 11 2022 güncelleştirmesi’ni yayımladı. Ayrıca Windows 11 bedava ürün anahtarına bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

Üst düzey kullanıcı arayüzlerinin çoğu, yeni animasyonlar, ikonografi ve seslerle yeni bir görünümle güncellendi. Başlat menüsü ve Görev Çubuğundan içerik menülerine ve kutu içi uygulamalara kadar her şey, yeni Windows 11 tasarımının geri kalanıyla daha tutarlı görünecek şekilde güncellendi.

Microsoft’un Windows 11 ile ilgili hedeflerinden biri, mümkün olduğunda kullanıcı deneyimini (UX) düzene sokmak ve basitleştirmek olmuştur. Microsoft, iOS ve Android gibi modern işletim sistemi deneyimlerine daha aşina olabilecek sıradan PC kullanıcıları için Windows UX’in kullanımını kolaylaştırmaya çalışıyor. Ancak bu, bazı eski okul Windows’ların kullandığı bazı ortak özellikleri veya davranışları basitleştirme pahasına geliyor. Bazı kullanıcılar için buna alışmak zor olabilmektedir.

windows urun anahtari bedava

İyi haber şu ki, basitliği karmaşıklığa tercih edenler için Windows 11 sizin için harika bir sürüm olacak. Neredeyse mükemmel olan akıcı bir UX ile kullanmak mutlak bir keyif. Windows 11, yazılım tasarımı gösterisinden hoşlananlar için yeni bir soluk ve diğer her şeyin üzerinde üretkenlik geliştirmelerine ve “işe koyulmaya” değer verenler için harika bir sürümdür denilebilir.

Windows 11, kurulum boyunca size yol gösteren yepyeni bir kullanıma hazır deneyime sahiptir. Eski Cortana tabanlı yükleyici gitti ve onun yerine Windows 11’i kolaylıkla kurmanızı sağlayan temiz ve basit bir tasarım geldi. Bununla birlikte, Microsoft burada bilmeniz gereken bazı politika değişiklikleri yaptı.

Microsoft ilk kez, Windows 11 Home’a ​​sahip bilgisayarların kullanıma hazır deneyim sırasında bir Microsoft Hesabı ile oturum açmasını ve Wi-Fi’ye bağlanmasını zorunlu kılıyor. Bir Microsoft Hesabına giriş yaparak elde ettiğiniz entegrasyonu ve avantajları gerçekten sevdiğim için, bunu çok da önemli bulmuyorum. Ancak, kullanmayı reddeden birçok insan olduğunu biliyorum ve bu, o insanlar için bir sorun olacak.

Windows 11’i kurup çalıştırdıktan sonra, yapmanız gereken ilk şey Microsoft Store uygulamasına gidip önceden yüklenmiş tüm Windows 11 uygulamalarının en son sürümlerine sahip olduğunuzdan emin olmak için güncellemeleri kontrol etmektir. Bu yapıldıktan sonra, yeni Ayarlar uygulamasında Windows Update’e gitmeli ve Windows 11 için tasarlanmış en son sürücülere sahip olduğunuzdan emin olmak için oradaki güncellemeleri kontrol etmelisiniz.

Detaylar için: https://bildigimkadar.com/

Günceleme: 04/12/2022 20:56

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Yorumlar