UR-GE Projelerinde Eğitimler Devam Ediyor

UR GE Projelerinde Egitimler Devam Ediyor
UR-GE Projelerinde Eğitimler Devam Ediyor

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO) öncülüğünde devam eden UR-GE projelerinde eğitim faaliyetleri devam ediyor. Giysilik Kumaş 2. URGE projesi kapsamında 3. Eğitim programı Oda Hizmet Binası’nda gerçekleştirildi.

BTSO üyelerinin dış ticaret hacmini artırmak, kurumsal kimlik çalışmalarına katkı sağlamak amacıyla yürütülen UR-GE projeleri firmalara vizyon kazandırıyor. Giysilik Kumaş 2. UR-GE Projesi kapsamında ‘Aile Şirketlerinde Profesyonelleşme Eğitimi’ düzenlendi. Eğitmen Bekir Bayırlı tarafından verilen programa UR-GE üyeleri katılım sağladı.

“Aile Şirketlerinde Profesyonelleşme Sistematik Olarak Oluşturulmalı”

Eğitmen Bayırlı verdiği eğitimde, iletişim hızının arttığı ve iletişim alanının giderek genişlediği, iç ve dış müşteri odaklı stratejilerin önem kazandığı bu dönemde, işletmelerin varlıklarını devam ettirebilmek için günün koşullarına uyum sağlamak zorunda olduğunu söyledi. Bayırlı, “Söz konusu uyumun düzeyi işletmelerin kurumsallaşma düzeyi ile doğru orantılı olarak artar ya da azalır. Bu nedenle şirketlerimizin hızla kurumsal organizasyonlara dönüşmeleri gerekmektedir. Aile Şirketlerinde Profesyonelleşme Eğitimi ile firmaların sektörde şiddetli rekabet ortamının oluştuğu günümüzde şirketin rekabet gücünün yükseltilmesi adına; aile şirketlerinde profesyonelleşmenin sağlanarak daha sistematik bir yapı oluşturulması ve bu yapının sürekliliğinin sağlanması konularında bilinçlendirilmesi hedeflenmiştir.” dedi.

Günceleme: 26/01/2023 17:39

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*