Kocaeli Akçaray Hattı İçin Tramvay Aracı Satın Alınacaktır

Kocaeli Akcaray Hatti Icin Tramvay Araci Satin Alinacaktir
Kocaeli Akçaray Hattı İçin Tramvay Aracı Satın Alınacaktır

Kocaeli Akçaray Hattı İçin Tramvay Aracı Satın Alınacaktır
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI- RAYLI SİSTEMLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

10 Adet Tramvay Aracı Temini mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
İKN : 2023/110931
1-İdarenin
a) Adı : KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FEN İŞLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI- RAYLI SİSTEMLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
b) Adresi : D100 Karayolu Üzeri Orduevi Karşısı Eski Seka İdari Binası İZMİT/KOCAELİ
c) Telefon ve faks numarası : 2623242260 – 2623172605
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası : https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu mal alımın
a) Adı : 10 Adet Tramvay Aracı Temini
b) Niteliği, türü ve miktarı :
10 adet Tramvay Aracı
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yer : Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Tramvay Depo Sahası İzmit/KOCAELİ
ç) Süresi/teslim tarihi : Yüklenici sözleşme tarihinden itibaren 10 gün içinde İdarenin onayını alarak işe başlayacaktır. işin süresi 540 takvim günüdür. Yüklenici Sözleşme tarihinden itibaren 10 gün içinde Sözleşme Madde 16.3.1 ve16.3.2 doğrultusunda İş programı yaparak İdarenin Onayına sunacaktır. Bu iş programı Madde 16.3.2 doğrultusunda teknik şartname baz alınarak aracın; genel tasarım, detay proje, tüm üretim, montaj, test ve teslim süreçleri ile sözleşmeye uygun nakit akış programını da içerecektir. TESLİM ALMA PROGRAMI: Tramvay aracı; 1.Araç işe başlama tarihinden itibaren 450 Takvim Günü sonra teslim edilecektir. 2.Araç işe başlama tarihinden itibaren 460 Takvim Günü sonra teslim edilecektir. 3.Araç işe başlama tarihinden itibaren 470 Takvim Günü sonra teslim edilecektir. 4.Araç işe başlama tarihinden itibaren 480 Takvim Günü sonra teslim edilecektir. 5.Araç işe başlama tarihinden itibaren 490 Takvim Günü sonra teslim edilecektir. 6.Araç işe başlama tarihinden itibaren 500 Takvim Günü sonra teslim edilecektir. 7.Araç işe başlama tarihinden itibaren 510 Takvim Günü sonra teslim edilecektir. 8.Araç işe başlama tarihinden itibaren 520 Takvim Günü sonra teslim edilecektir. 9.Araç işe başlama tarihinden itibaren 530 Takvim Günü sonra teslim edilecektir. 10.Araç ve teknik şartnamede geçen yedek parçalar işe başlama tarihinden itibaren 540 Takvim Günü sonra teslim edilecektir. Toplam 10 adet Tramvay Aracı teslim edilecektir. İşletime alma test sertifikası onaylandığı tarih, İdareye teslim tarihi olarak kabul edilecektir. İş programı teslim alma programına uygun şekilde düzenlenecektir. Madde 34.2’de belirtilen gecikme cezası yukarıdaki teslim programında her bir ara teslimde yaşanabilecek gecikme durumunda da uygulanacaktır.
d) İşe başlama tarihi : Sözleşmenin imzalanmasını müteakip 10 gün içinde işe başlanacaktır

3-İhalenin
a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati : 10.03.2023 – 11:00
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres) : Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İhale Toplantı Salonu B Blok 1. Kat İzmit/KOCAELİ

Sitemizde Yayınlamış Olduğumuz İhale İlanları Sadece Bilgi Amaçlı Olup Asıl Belgenin Yerine Geçmez.Yayınlanan Belgeler İle Orjinal İhale Belgeleri Arasındaki Farklılıklarda Orjinal Belge Geçerlidir.Kaynaklarımız Resmi Gazete, Günlük Gazeteler, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının web sayfalarıdır.

Günceleme: 16/02/2023 11:33

Benzer Reklamlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*