The Flash 9. sezon, Haziran 2023’te Netflix’e geliyor

The Flash sezon Haziran 'te Netflix'e geliyor
The Flash sezon Haziran 'te Netflix'e geliyor

The Flash 9. sezonun Netflix’te yayınlanması için çok fazla beklemenize gerek yok. Flash 9. sezon, Haziran 2023’te Netflix’e geliyor!

Flash 9. sezon finali 24 Mayıs 2023 Çarşamba günü The CW’de yayınlandı. The Flash’ın sekiz sezonunun tamamı şu anda Netflix’te izlenebildiğinden, hayranların dokuzuncu sezonu izlemek için beklediklerini biliyoruz. Flash aynı zamanda şu anda Netflix’teki en iyi diziler listesinde.

Netflix’te The Flash 9. sezon yayın tarihi

Netflix’te Flash 9. sezon yayın tarihi 1 Haziran Perşembe olarak planlandı.

The Flash, sezon finali yayınlandıktan sekiz gün sonra Netflix ABD’de yayınlanan yeni sezonları olan Netflix programlarından biri olmaya devam ediyor. Bu yıllardır oluyor ve Netflix-The CW anlaşması yapıldığında CW eski şovlarından bazılarını taşıdığı için bu anlaşma sona eriyor gibi görünüyor.

1 Haziran’da The Flash’ın dokuz sezonunun tamamını Netflix’te izleyebileceksiniz. Popüler Arrowverse serisini yeniden izlemek için bundan daha iyi bir zaman olamaz. Bana göre bu gelmiş geçmiş en iyi Arrowverse şovu. Bazılarının katılmayacağını biliyorum ama The Flash, The CW’nin DC şovlarının en eksiksiz olanı. The Flash’ın ilk birkaç sezonu inanılmaz bir süper kahraman dizisi!

The Flash 9. sezon, serinin son sezonudur.

Ne yazık ki The Flash hayranları için seri resmen sona erdi. Gösteri, ilk sezonun 2014’te yayınlanmasından yaklaşık on yıl sonra kendi şartlarına göre çıktı.

Yakında, dizinin dokuz sezonunun tamamı ve 193 bölümü Netflix’te izlenebilecek ve izlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz!

BKZ: Flash 9. sezon sonu açıklandı: Dizi nasıl bitiyor?

The Flash’ın Netflix’te ne kadar süreyle izlenebileceği belli değil. Orijinal anlaşmanın bir parçası olan bazı CW şovlarının, bu şovlar sona erdikten yaklaşık beş yıl sonra Netflix’ten ayrıldığını gördük. The Flash için bu olursa, 2028’e kadar Netflix’te izlenebilecek.

Günceleme: 26/05/2023 07:12

Benzer Reklamlar