Hızlı Tren Bileti almak isteyenler TCDD’nin sitesine giremiyor.

Hızlı Tren Bileti almak isteyenlerin TCDD’nin web sitesine http://www.tcdd.gov.tr üzerinden Bilet Satış Rezervasyon bölümüne giremediği bildirildi. Ankara va bazı diğer illerde okullar tatil olunca herkes tren bileti veya hızlı tren bileti sorgulamak icin Devlet Deniryolları’nın sitesine hücum etti.
Elektronik Haber Ajansı (e-ha) muhabirinin edindiği bilgiye göre, Devlet Deniryolları’nın resmi web sitesi http://www.tcdd.gov.tr anasayfa açılmakla birlikte, Bilet Satış Rezervasyon butonundan web adresine girmek isteyenler siteye ulaşamadı.
Öte yandan Ankara Valiliği, soğuk ve kar yağışlı hava nedeniyle bir gün okulları tatil etti. Yoğun kar yağışı nedeniyle Ankara’daki okullar tatil edildi.
Valilikten yapılan yazılı açıklamada, Ankara’nın bugün sabah saatlerinden itibaren soğuk ve kar yağışlı havanın etkisi altına girdiği, ani sıcaklık düşüşlerinin buzlanma ve don olayına sebep olacağı ve aralıklarla kar yağışının devam edeceği belirtilerek, tüm vatandaşları tedbirli olmaları hususunda uyardı. Ankara Valiliği açıklamasında, “Beklenen ani sıcaklık düşüşlerinin buzlanma ve don olayına sebep olacağı ve aralıklı kar yağışı beklendiği” belirtildi.
Ankara İl Hıfzıssıhha Kurulunun 28.02.2012 ve 2 sayılı kararı ile 29 Şubat 2012 Çarşamba günü izinli sayılması; resmi ve özel ilk ve orta dereceli okulların, yaygın eğitim kurumları ile anaokullarının ve kreşlerin ise 1 gün süre ile tatil edilmesi kararlaştırılmıştır.” denildi.
Bilet Satış Rezervasyon bölümüne girilemiyor. Ankara va bazı diğer illerde okullar tatil olunca herkes tren bileti veya hızlı tren bileti sorgulamak icin Devlet Deniryolları’nın web sitesine girmek istedi.


Kaynak : http://www.e-haberajansi.comsohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar