Diyarbakır Kurtalan Hattı Diyarbakır Batman Yarma Islahı İhalesi Sonuçlandı

Diyarbakır'ı Demiryolu Boyunca 12 Kilometrelik Duvarla İkiye Bölünecek - RayHaber
Diyarbakır'ı Demiryolu Boyunca 12 Kilometrelik Duvarla İkiye Bölünecek - RayHaber

2012/128347 ihale nolu Diyarbakır-Kurtalan Hattı Diyarbakır-Batman Km:0+000-90+000 Arası Yarma Islahı İhalesi Sonuçlandı. Yaklaşık Maliyeti  709.668,79 TRY olan ihaleyi 400.783,40 TRY teklifi ile ŞİMŞEK YAPI TAAHHÜT İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.  kazandı.

SONUÇ İLANI
YARMA ISLAHI YAPTIRILACAKTIR

T.C DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TCDD) 5. BÖLGE TAŞINMAZ MALLAR MÜDÜRLÜĞÜ
İhale kayıt numarası : 2012/128347
1) İhalenin
a) Tarihi : 04.10.2012
b) Türü : Yapım işi
c) Usulü : Açık
d) Yaklaşık Maliyeti : 709.668,79 TRY

2) İhale konusu yapım işinin
a) Adı : DİYARBAKIR-KURTALAN HATTI DİYARBAKIR-BATMAN KM:O+000-90+000 ARASI YARMA ISLAHI
b) Yapılacağı yer : DİYARBAKIR
c) Süresi : 120

3) Teklifler
a) Doküman Satın Alan Sayısı : 14
b) Dokümanı EKAP üzerinden
e-imza kullanarak indiren sayısı : 11
c) Toplam Teklif Sayısı : 13
d) Toplam Geçerli Teklif Sayısı : 11
e) Yerli istekli lehine
fiyat avantajı uygulaması : Uygulanmamıştır

4) Sözleşmenin
a) Tarihi : 03.12.2012
b) Bedeli : 400.783,40 TRY
c) Süresi : 03.12.2012 – 30.03.2013
d) Yüklenicisi : ŞİMŞEK YAPI TAAHHÜT İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
e) Yüklenicinin uyruğu : Türkiye
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Bursa Yenişehir Cengiz Kurtoğlu ile Tek Yürek Oldu - RayHaber
MAGAZİN

Bursa Yenişehir Cengiz Kurtoğlu ile Tek Yürek Oldu

Bursa’da Yenişehir Belediyesi tarafından düzenlenen 11. Uluslararası Altın Biber Festivali kapsamında Türk müziğinin usta isimlerinden Cengiz Kurtoğlu sahne aldı. Osmangazi Millet Bahçesi’ni dolduran binlerce vatandaş, Kurtoğlu’nun yıllara damga vuran şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etti.

🚆

Gökhan Türkmen Çanakkale'yi Coşturdu - RayHaber
MAGAZİN

Gökhan Türkmen Çanakkale’yi Coşturdu

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından düzenlenen Çanakkale Kültür Yolu Festivali’nin sekizinci konser akşamında Anadolu Hamidiye Tabyası Açık Hava Sahnesi, Gökhan Türkmen’in sevilen şarkılarıyla renklendi.

🚆

Türkiye’nin AB’ye İhracatı 8 Ayda 71,8 Milyar Dolara Ulaştı - RayHaber
EKONOMİ

Türkiye’nin AB’ye İhracatı 8 Ayda 71,8 Milyar Dolara Ulaştı

Türkiye’nin en büyük ihracat pazarı Avrupa Birliği’ne satışlar yılın ilk 8 ayında yüzde 3,6 artarak 71,8 milyar dolara ulaştı. Almanya açık ara ilk sıradaki yerini korurken bir AB ülkesine yapılan ihracatın yüzde 107 artması dikkat çekti. Sektörlerde ise 20 milyar doları aşan otomotiv zirvede yer aldı.

🚆