TCDD Toprakkale Gar 1. Peronun Düzenlenmesi ve Ayran İstasyonu 1. ve 2. Yollar Arasına Peron Yapılması ihalesi sonuçlandı

2012/136996 ihale nolu TCDD Toprakkale Gar 1. Peronun Düzenlenmesi ve Ayran İstasyonu 1. ve 2. Yollar Arasına Peron Yapılması ihalesi sonuçlandı. Yaklaşık Maliyeti  99.586,00 TRY olan ihaleyi 72.745,43 TRY teklifi ile ONATÇA TURİZM KERESTE İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ kazandı.

TOPRAKKALE GAR 1. PERONUN DÜZENLENMESİ VE AYRAN İSTASYONU 1. VE 2. YOLLAR ARASINA PERON YAPILMASI
T.C DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TCDD) 6. BÖLGE TAŞINMAZ MALLAR MÜDÜRLÜĞÜ
İhale kayıt numarası : 2012/136996
1) İhalenin
a) Tarihi : 10.10.2012
b) Türü : Yapım işi
c) Usulü : Açık
d) Yaklaşık Maliyeti : 99.586,00 TRY
2) İhale konusu yapım işinin
a) Adı : TOPRAKKALE GAR 1. PERONUN DÜZENLENMESİ VE AYRAN İSTASYONU 1. VE 2. YOLLAR ARASINA PERON YAPILMASI
b) Yapılacağı yer : Toprakkale Gar/OSMANİYE
c) Süresi : 60
3) Teklifler
a) Doküman Satın Alan Sayısı : 5
b) Dokümanı EKAP üzerinden
e-imza kullanarak indiren sayısı : 5
c) Toplam Teklif Sayısı : 6
d) Toplam Geçerli Teklif Sayısı : 6
e) Yerli istekli lehine
fiyat avantajı uygulaması : Uygulanmamıştır
4) Sözleşmenin
a) Tarihi : 06.11.2012
b) Bedeli : 72.745,43 TRY
c) Süresi : 13.11.2012 – 05.01.2013
d) Yüklenicisi : ONATÇA TURİZM KERESTE İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
e) Yüklenicinin uyruğu : Türkiye
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Çin Teknoloji Markaları Oyun Sektöründe Nasıl Söz Sahibi Oldu? - RayHaber
Tanıtım Yazısı

Çin Teknoloji Markaları Oyun Sektöründe Nasıl Söz Sahibi Oldu?

Oyun donanımı pazarı onlarca yıl boyunca birkaç büyük Japon ve Amerikan şirketinin hâkimiyetinde kaldı. Nintendo, Sony ve Microsoft bu alanda standartları belirleyen, fiyatları koyan ve oyun kültürünü şekillendiren ana aktörler oldu. Ancak son beş yılda bu tablo değişmeye başladı. Çin merkezli teknoloji markaları, özellikle taşınabilir ve retro gaming segmentlerinde belirgin 🚆
Türkiye, İnsansız Kargo Uçağı Üretmeye Hazırlanıyor - RayHaber
GENEL

Türkiye, İnsansız Kargo Uçağı Üretmeye Hazırlanıyor

Yapay zeka ve otonom sistemlerde yaşanan hızlı gelişmeler, insansız teknolojilerin kullanım alanlarını savunmanın ötesine taşıyor. Bugün büyük ölçüde askeri amaçlarla kullanılan bu sistemlerin, önümüzdeki yıllarda lojistik ve sivil havacılık sektörlerinde de daha yaygın hale gelmesi bekleniyor. Bu dönüşümün en dikkat çekici başlıklarından biri, yüksek miktarda yük taşıyan kargo uçaklarının pilot 🚆
Küresel Güzellik Sektörünün Büyük Buluşması - RayHaber
GENEL

Küresel Güzellik Sektörünün Büyük Buluşması

Avrasya bölgesinin en önemli uluslararası güzellik, kozmetik ve saç bakım ürünleri fuarlarından biri olarak ICA Events tarafından düzenlenen “BeautyEurasia: Uluslararası Kozmetik, Güzellik, Kuaför, Ambalaj, Hammadde, Hijyen ve Private Label Fuarı”nın 21’inci edisyonu başladı.

🚆