Bursalılar Dikkat Pazar Günü Arabayatağında Trafik DüzenlemesiBursalılar Dikkat Pazar Günü Arabayatağında Trafik Düzenlemesi  :Büyükşehir Belediyesi tarafından kentin doğusuna kazandırılan hafif raylı sistem inşaatı kapsamında yaya üst geçidi montaj çalışması yapılacağından, 15 Aralık Pazar günü, Polis Okulu Kavşağı ile Yüksek İhtisas Kavşağı arası trafiğe kapatılacak.
Büyükşehir Belediyesi tarafından kentin doğusuna kazandırılan hafif raylı sistem inşaatı kapsamında yaya üst geçidi montaj çalışması yapılacağından, 15 Aralık Pazar günü, Polis Okulu Kavşağı ile Yüksek İhtisas Kavşağı arası trafiğe kapatılacak.
Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından BHRS III. Aşama (Doğu Hattı) çalışmaları nedeniyle yeniden yapılan ‘Arabayatağı Yaya Üst Geçiti İnşaatı’ kapsamında, mevcut üst geçidin 15 metre doğusunda, Bursa-Ankara yolu üzerindeki yaya üst geçit montaj çalışması yapılacaktır. Bu nedenle Bursa-Ankara yolu, 15 Aralık Pazar günü, 07.00 ile 18.00 saatleri arasında, Polis Okulu Kavşağı ile Yüksek İhtisas Kavşağı arasında gidiş ve geliş yönlerinde trafiğe kapatılacaktır. Sürücüler, alternatif güzergah olarak Doğu Yakın Çevre Yolu ve Mimar Sinan Bulvarı’nı kullanabilecekler.

 

Reklamlar