Trafoda arızalandı Estram hatlarında ulaşım durduTrafoda arızalandı Estram hatlarında ulaşım durdu :Tramvay hatlarında yaşanan sorun nedeniyle Eskişehir’de ulaşım acil durum otobüsleriyle sağlandı.

İsmet İnönü Caddesi’nde bulunan trafodan kaynaklanan arıza nedeniyle bazı Estram hatlarında saat 08.30 ile 11.00 arasında ulaşım durdu.

Eskişehir’de saat 8.30 sularında İsmet İnönü Caddesi üzerindeki Tramvaylara enerji veren trafo büyük bir gürültü ile patladı. Tramvaylar yolda kaldı. Vatandaşlar yaya olarak işlerine gitmek zorunda kaldı.

Sabah saat 8.30 sularında İsmet İnönü Caddesi üzerindeki Tramvaylara enerji veren trafo büyük bir gürültü ile patladı. Otogar- Tepebaşı. Tepebaşı Osmangazi yönlerine gitmekte olan içi yolcu dolu Tramvaylar yolda mahsur kaldı. Vatandaşlar işlerine gidebilmek için yaya olarak yollarına devam ettiler.

Olay Yerine gelen Ekstram yetkilileri patlayan trafoyu değiştirme çalışmalarına başladı. SSK Otogar Osmangazi yönünde çalışan Tramvaylara enerji veren trafonun yenileme çalışmaları ise sürüyor

 

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.