TCDD ve TAİ'nin Teknolojik Dönüşümü Anlatıldı

TCDD ve TAİ’nin Teknolojik Dönüşümü Anlatıldı :Kurumsal uygulama ve yazılım şirketi SAP, kamu sektörlü bilgi teknolojisi yöneticilerini ağırladı. TAİ ve TCDD’nin teknolojik dönüşümü anlatıldı.
‘SAP Kamuda Karar Destek Sistemleri Zirvesi’ adı altında Rixos Hotel’de 200’den fazla kişinin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, SAP Stratejik Endüstriler Satış Direktörü Bülent Karal, kamu sektörü için karar destek sistemleri hakkında bilgi verdi. Kamudaki verimliliği artırmak için iş süreçlerine erişimi sadeleştirme stratejisinin altını çizen SAP yöneticisi, kamuda hayata geçirdiği başarılı projeleri de zirvede duyurdu.
Etkinliğin odak noktasını, iş süreçlerini sadeleştirerek kurumların işlerini kolaylaştıran ve daha iyi çalışmalarını sağlayan SAP’ın karar destek sistemleri ve iş zekası çözümleri oluşturdu. Raporlama denildiğinde ilk akla gelen çözümler olan Crystal Reports ve SAP BusinessObjects ürün ailesinin kamu kurumlarına sağladığı faydalar anlatıldı.
‘Kolay Veri Madenciliği’, ‘Kurumsal İş Zekası’ ve ‘Kamuda İş Analitiği’ konularındaki farklı sunumlarla devam eden zirvede kullanım kolaylığı, gelişmiş fonksiyonlar, yüksek güvenlik sunan en son SAP teknolojileri de tanıtıldı.
sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar