Erciyes Kayak Merkezi Kültür kayak turları sayesinde yabancıların gözdesi oldu

Erciyes Kayak Merkezi Kültür kayak turları sayesinde yabancıların gözdesi oldu :Erciyes Kayak Merkezi, bölgeye yabancı turist çekebilmek için başlatılan kültür kayak turizmi paketleriyle büyük ilgi gören kayak merkezi oldu.

Erciyes Kayak Merkezi, bölgeye yabancı turist çekebilmek için başlatılan kültür kayak turizmi paketleriyle büyük ilgi gören kayak merkezi oldu.

Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Rusya gibi ülkelerden 7 günlük kültür kayak paketiyle gelen yabancı turistler 5 gününü Erciyes’te 2 günlerini ise Kapadokya bölgesinde geçiriyor.

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.