SunKid Yürüyen Kayak Halısı Finlandiyada Büyük Sükse Yaptı

yuruyen hali
yuruyen hali

SunKid Yürüyen Kayak Halısı Finlandiyada büyük sükse yaptı : Finlandiya’nın en büyük kayak merkezi olan Levi, 2012 yılında Dünya Slalom yarışlarına ev sahipliği yapan bir kayak merkezi. Avrupa’da oldukça gözde olan bu merkeze her yıl kişi geliyor. Ülkenin kuzey kısmında yer alan bölgeyi yaşayanlar Alp Kayak Yarışlarından hatırlıyorlar. Yoğun şekilde kayak yapılan ve mükemmel pistlere sahip olan merkezde SunKid firmasının kurduğu Yürüyen Kayak Bandı dikkat çekiyor. EVOLUS Gallery ile korunan yürüyen kayak halısıyla konforlu bir tırmanış sağlanıyor.

Hemen park alanının yanında olan 48 metrelik halı ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Saydam şekilde korunan yürüyen kayak halısı genç kayakçıları soğuktan ve kardan koruduğu gibi, hızlı bir şekilde taşımacılık sağlıyor.

Güncel Demiryolu İhalle Takvimi

Çar 20
Per 21

İhale İlanı : Araç Kiralama Hizmeti Alınacaktır

Kasım 21 @ 14:00 - 15:00
Organizatör: TCDD
444 8 233
Per 21

İhale İlanı : Demiryolu Elektrifikasyonu Yedek Malzeme Alım İşi

Kasım 21 @ 14:30 - 15:30
Organizatör: TCDD
444 8 233

Demiryolu İhale Haberleri Ara

Levent Ozen hakkında
Her yıl yüksek hızda büyüyen Türkiye demiryolu sektörü Avrupa’nın lideri. Bu hızını yüksek hızlı trenlerden alan demiryollarına yapılan yatırımlar da artmaya devam ediyor. Ayrıca şehiriçi ulaşım için yapılan yatırımlarla birlikte, yerli üretim yapan pek çok firmamızın yıldızı parlamaktadır. Yerli tramvay, hafif raylı sistem ve metro aracı üreten firmaların yanında, Türk yapımı yüksek hızlı “milli tren” imalatına başlanmış olması gurur vericidir. Bu gurur verici tabloda olmaktan bizde oldukça mutluyuz.