Konyada ray döşeme işlemleri hızlandıKonyada ray döşeme işlemleri hızlandı :Ülke genelinde hakim olan uzun bir kış döneminin ardından Konya Büyükşehir Belediyesi çeşitli alanlarda devam eden çalışmalarına hız verdi.

Uzun bir kışın ardından yaza hazırlanan Konya’da şehir merkezinde çalışmalar hummalı bir şekilde devam ediyor. Konya Büyükşehir Belediyesi bahar çalışmalarına başladı. Uzun bir kış döneminde sonra yüzünü göstermeye başlayan baharın gelmesiyle beraber, Büyükşehir Belediyesi park bahçe, ağaç budama ve ray döşeme işlemlerini hızlandırdı. Daha düzgün ve daha güzel bir şehir merkezi için çalışmalara başlayan Büyükşehir Belediyesi merkezdeki ağaçların bakımına başladı. Özveriyle çalışmalarını sürdüren belediye görevlileri ağaçların budanmasına ve bahçelerin estetiğine büyük önem veriyor.

RAY DÖŞEME ÇALIŞMALARI HIZLANDI

Zafer-Alaaddin ray döşeme çalışmalarına devam eden Büyükşehir, ray döşeme işlemlerini hızlandırdı. Kazı çalışmalarını titizlikle sürdüren Büyükşehir Belediyesi, çalışmalar esnasında meydana çıkan tarihi eserlere karşı da dikkatli davranıyor. Konyalı vatandaşlar ise belediyenin çalışmalarından memnun olduğunu belirterek Konya’nın daha güzel bir yaz sezonu geçirmesini diledi.

Reklamlar