Panel A.Ş. de CE Denetim Süreci Başarı ile Tamamlandı

Panel ray baglanti sistemleri
Panel ray baglanti sistemleri

Panel A.Ş. de CE denetim süreci başarı ile tamamlandı :PANEL A.Ş. olarak 14.04.2015 tarihinde Ankara- Gölbaşı tesislerimizde uygulanan CE gerekliliği olan NoBo (notified body) denetimini başarı ile tamamlamış bulunuyoruz.

Demiryolu CE Sertifikası


Avrupa’da tren işletmeciliğinin ülkeler arası geçişte standardı olan TSI (interoperability) kuralları gereği kullanılacak tüm ürünlerde CE sertifika şartı aranmaktadır.

Uzun yıllardır konvansiyonel, hızlı tren, metro ve tramvay hatlarında Avrupa’da da kullanılmakta olan ray bağlantı sistemlerimiz bundan böyle TSI Standartlarını karşılayarak onaylanmış ürünler konumuna gelmiştir.

PANEL A.Ş başarı ile tamamladığı CE süreci sonunda, Avrupa Projelerinde ve tüm dünyada Avrupa Birliği fonları ile desteklenen projelerde, Avrupa Ülkelerinin Devlet Demiryollarında oluşan tüm ray bağlantı sistemi taleplerini bu çerçevede karşılamaya hazırdır.

Siz değerli iş ortaklarımızla bu konuyu paylaşmaktan mutluluk duyar, ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için yenilikçi teknolojiler, ürünler ve hizmetler geliştirmeye devam ediyor olacağımızı bilmenizi isteriz.sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar