Metro istasyonunda tren bekleyen yolcu raylara itildiMetro istasyonunda tren bekleyen yolcu raylara itildi :Kuzey Londra’nın Kentish Town metro istasyonunda tren bekleyen bir yolcuyu rayların üzerine atan bir kişi gözaltına alındı.

Kentish Town’daki metro istasyonu Northern Line hattında tren bekleyen yolcu, arkadan itilerek raylara yuvarlandı. Aynı yerde bekleyen yolcuların dehşet içinde kaldıkları olay sonrası gelen hava ambulansıyla hastaneye kaldırılan yolcunun yaralarının hayatını değiştirecek derecede ağır olduğu öğrenildi. Cinayete teşebbüs suçundan aranan saldırganın CCTV’deki görüntüleri halka ve medya organlarına dağıtıldı.

British Transpor Police tarafından akşam saatlerinde yapılan açıklamada ise Colindale bölgesinden 29 yaşındaki bir kişinin, kendi isteğiyle bir polis karakoluna gelerek olayla ilgili bilgi verdiği açıklandı. Bu kişinin gözaltına alındığı ve sorgusunun sürdüğü açıklamada yer aldı. Polisin açıklamasında konuya duyarlı olan halka ve medya organlarına teşekkür edildi.

 

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.