Tavşantepe Metro İstasyonu açılış töreni bugün saat kaçtaTavşantepe Metro İstasyonu açılış töreni bugün saat kaçta :Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Pendik’te gerçekleştirilecek Tavşantepe Metro İstasyonu’nun açılış töreni bunün Saat 14.00’da başlayacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi, M4 Hattı Tavşantepe, Pendik, ve Yakacık istasyonlarımızın resmi açılış töreni 21 Ocak 2017 Cumartesi günü saat 14.00’de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla gerçekleştirilecektir. Tören organizasyonu nedeniyle Tavşantepe – Pendik ve Yakacık istasyonlarımız 21 Ocak 2017 Cumartesi günü tören sonrasına kadar kapalı olacaktır denildi.

Kadıköy-Kartal arasında hizmette olan metro hattını, Tavşantepe’ye kadar uzatan, ‘M4 Hattı Tavşantepe, Pendik ve Yakacık’ metro istasyonlarının açılmasıyla, seferlere resmen başlayacak 4.4 kilometre uzunluğundaki metro hattıyla beraber, Pendik’ten Kadıköy’e ulaşımın süresinin 35 dakika olması planlanıyor.

Toplamda 16 durağa sahip olan Kartal-Kadıköy metro hattı böylece 19 durağa çıkmış olacak.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.