TÜDEMSAŞ çalışanlarından kan bağışı kampanyasına büyük destekTÜDEMSAŞ çalışanlarından kan bağışı kampanyasına büyük destek : Koçarslan, “Kan vermek insanlık görevidir.”
Kızılay’ın başlattığı kan bağışı kampanyasına Türkiye Demiryolları Sanayi Anonim Şirketi (TÜDEMSAŞ) çalışanları destek verdi.

TÜDEMSAŞ Genel Müdürlüğünde Gezici Kan Bağış aracı içinde yapılan kan bağışı ile ilgili açıklamada bulunan Genel Müdür Yıldıray Koçarslan, kampanyaya şirket olarak destek vermenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Kızılay’a kan vermenin bir insanlık görevi olduğunu belirten Koçarslan , “Kana ihtiyacımız olduğu zaman daha kolay kan bulabilmek için bunun yolu sağlıklı olduğumuz zaman Kızılay’a kan vermekten geçiyor. Kanın tek temin yeri insan olduğuna göre hepimiz üzerimize düşen bu sorumluluğun bilincinde olmalıyız.” dedi.

TÜDEMSAŞ’ın Sivas’taki en önemli kurumlardan biri olduğunu belirten Kızılay Kan Merkezi yetkilileri, ”Kana ihtiyacımız olduğu her dönemde TÜDEMSAŞ çalışanları bize her zaman gerekli desteği vermiştir. Bugünde işçi ve memur personel kurum içinde açtığımız standa gelerek yine Kızılay’a kan bağışında bulunmuştur.” diye konuştu.

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.