Ulaştırma Memur-Sen İstanbul 1 Nolu Şube İL Divan Toplantısını GerçekleştirdiUlaştırma Memur-Sen İstanbul 1 Nolu Şube İL Divan Toplantısını Gerçekleştirdi :Ulaştırma Memur-Sen İstanbul 1 Nolu Şube Başkanlığının İl Divan Toplantısı, Genel Başkan Can Cankesen ve Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu’nun katılımıyla yapıldı.

Toplantıda konuşan Genel Başkan Cankesen ” Toplu sözleşmede verdiğimiz mücadele ile kamu görevlilerimizin mali ve özlük haklarında en iyi toplu sözleşme mutabakat metnine imza attık” dedi.

Konuşmasında son günlerde artan terör olaylarına değinen Cankesen , “Terör örgütleri, terör örgütlerine destek veren küresel güçler ve işbirlikçileri büyük ve güçlü bir Türkiye istemiyorlar. Türkiye ne zaman ayağa kalksa, soylu bir yürüyüş başlatsa engellemeye çalışıyorlar. Dün vesayetçiler bugün ise terör ile yükselişimizi durdurmak istiyorlar. Buna izin vermeyiz. Biz yeniden büyük Türkiye, daha adil bir dünya için yola çıktık, idealimizi gerçekleştirene kadar yolumuzdan dönmeyeceğiz” dedi.

Ulaştırma Memur-Sen’in hizmet kolu çalışanlarının sesi ve temsilcisi olduğunu belirten Cankesen, Ulaştırma Memur-Sen’in haklının yanında, haksızlıkların karşısında duran bir sendika olduğunu ifade etti.

Ulaştırma Memur-Sen’in yaptığı başarılı çalışmalarla her geçen gün üye sayısını arttırdığını kaydeden Cankesen, Ulaştırma Memur-Sen bayrağını daima zirvede dalgalanması için mücadele veren tüm şubelere teşekkür etti ve teşkilatlarının başarılı çalışmalarıyla üye sayısının on binleri aşacağını vurguladı.

İstanbul 1 Nolu şubenin düzenlediği toplantıya Şube Başkanı Mustafa Tamtam, TCDD 1 Bölge Müdürü Nihat Aslan, Haydarpaşa Liman İşletme Müdürü Dursun Arpacıoğlu, 1 Bölge Müdür Yardımcıları Halil Korkmaz, Levent Meriçli, Ulaştırma Memur-Sen Kocaeli Şube Başkanı Mehmet Akkuş, İstanbul 2 Nolu Şube Başkan Yardımcısı Ersin Özkuş, Demiryolu İş Şube Başkanı Selehattin Çelimli, Demard Şube Başkanı Serdar Bakırdöken, servis müdürleri işyeri temsilcileri ve üyelerimiz katıldı.

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.