Sancaktepe’ye 3 Metro Hattı Gelecek

Sancaktepe’ye 3 Metro Hattı Gelecek :AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığı Kadın Kolları tarafından düzenlenen programda konuşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, “Sancaktepe’ye 3 hat gelecek ve 3 Mart’ta da ihalesi yapıldı. Hiç hayal eder miydiniz, buradan metroya binecek ve Taksim’e mi gideceğim, Havalimanına mı gideceğim diye” dedi.


İstanbul’un sorunlarını çok iyi bilerek göreve geldiklerini ve ulaşım ile altyapı başta olmak üzere her alanda çok büyük hizmetler gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Kadir Topbaş, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’in ilçedeki Fatih Mahallesi’nden Ortadağ’a teleferik yapılması talebini de olumlu karşıladı.

AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığı Kadın Kolları’nın toplantısına katılarak konuşma yapan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Bugüne kadar Sancaktepe’ye 1 milyar yatırım yaptık. Bu yıl ki yatırımlar toplamı 16,5 milyar ve devlete veya başka bir yere günü gelmiş borcumuz yok.

Sancaktepe’ye 3 hat metro gelecek ve 3 Mart’ta ihalesi yapıldı ve bunun geçmişte hayal bile edilemeyeceğini aktaran Başkan Topbaş, “İstanbul’a daha neler yapabiliriz de bizi hayırla yad ederler diye çalışıyoruz. Biz de sizden bir parçayız. Locaların adamı olmadık. Ecdadımız sömürgeci olmamış. Türkiye de gelişirse böyle olur. Bakınız, İBB olarak kullanmadığımız 217 İkarus marka otobüsü yenileyerek Afrika’dan Bosna’ya, hatta Gürcistan’a kadar hediye ettik. Karşılığında hiçbir şey istemiyoruz. İstanbul süreSancaktepe’ye 3 hat gelecek ve 3 Mart’ta da ihalesi yapıldıkli gelişiyor ve Türkiye’ye dünyaya örnek oluyor. Bizi buraya getirdiğiniz için bu hizmetler oluyor. İstanbul’un yardım elini uzattığı her yere aslında sizin dualarınızla ulaşıyoruz” diye konuştu.


İlk yorum yapan olun

Yorumlar