En Muhteşem Lüks-tren Yolculuklarını Deneyimleyebileceğiniz 6 YerEn Muhteşem Lüks-tren Yolculuklarını Deneyimleyebileceğiniz 6 Yer :Seyahat denildiğinde uçak kabinleri ve gemiler popülerliğini yitirmeye başlıyor 2017, lüks tren yılı olarak adını tarihe yazıyor.

Seyahat denildiğinde uçak kabinleri ve gemiler popülerliğini yitirmeye başlıyor 2017, lüks tren yılı olarak adını tarihe yazıyor. Peru’dan Japonya’ya, yenilenmiş lokomotifler raylarda yerini almaya başladı bile; beyaz şık örtülü masalarda gurme mutfaklardan, süitlerde beş yıldızlı hizmetlere kadar bu trenler her türlü konforu yolcularına sunuyor.

Basit bir tren yolculuğunun ötesinde, bu turlar İrlanda’nın kıyı şeridinde golf oynamak, Racastan saraylarını keşfetmek veya Svaziland’daki safari parkurlarında vahşi yaşamı izlemek gibi her türlü deneyime erişim imkanı sunuyor. Bu lüks tren yolculuklarının maliyetleri pahalıya patlasa da farklı deneyimler yaşamak isteyen seyahatseverlere en yeniler arasından önerilen 6 özel tren yolculuğu şu şekilde:

1- Shongololo Express, Güney Afrika

2- Belmond Andean Explorer, Peru

3- Belmond Grand Hibernian, İrlanda

4- Suite Shiki-Shima, Japonya

5- Twilight Express Mizukaze, Japonya

6- The Jodhpur Express, Racastan

Kaynak: Ontrava.com

Reklamlarİlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.