Düzce’de Nostaljik Tramvayın Rayları Döşenmeye BaşlandıDüzce Belediyesi’nin İstanbul caddesinde ‘Yayalaştırma Projesi’ kapsamında yer alan Nostaljik tramvay için rayların döşenmesine başlandı.

İstanbul caddesinin Atatürk bulvarı ile kesiştiği yerden 15 Temmuz Şehitleri Parkı’na kadar uzanacak olan tramvay hattı için çalışmalar devam ediyor. Yaklaşık 950 metrelik hatta gidecek olan tramvay için raylar döşeniyor. Çalışmaların hafta sonuna kadar tamamlanması hedefleniyor.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!1 Yorum

  1. Allah aşkına bu nasıl iş, proje böyle? Yerel Yönetimin böylesi bir girişimini hiç mi denetleyen, “DUR” diyen yoktur? Bu kent, küçük bir kasaba şehir. Mesafe ise, devede kulak, hem de tüm kulak kepçesi kesilmiş… 950 m mesafe için Tram yapılıp devreye sokulur mu? Bu nasıl bir görüş ve zihniyettir böyle? Hele yaya yolunda…
    Yanlış anlaşılmaması için: Tram mükemmel bir toplu ulaşım aracıdır, ANCAK belirli şartlar altında! Şayet bu ŞARTLAR sağlanmıyor ise (ki, -ezberden söylenebilir- bence burada öyle), o zaman bunun adına sonradan görme İSRAFKARLIK denir! Kaldı ki, israf edilen para da sadece Düzcelilerin değil, HEPİMİZİN parası!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.