Ödemiş Belediye Başkanı Badem’den Koçbay’a ziyaretÖdemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem, TCDD İzmir 3. Bölge Müdürü Selim Koçbay’ı makamında ziyaret etti.

Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem, ilçede uygulanacak projelerle ilgili İzmir Bölge Müdürlüklerinde görüşmeler yaptı.

Ödemiş’in gelişimi için ilçede uygulanan ya da yeni uygulanacak projeler ile ilgili olarak Belediye Başkanı Mahmut Badem, İzmir Bölge Müdürlüklerinde görüşmeler gerçekleştirdi.

İzmir İl Sağlık Müdürü Uzman Dr. Bediha Salnur, Karayolları Bölge Müdürü Abdülkadir Uraloğlu ve TCDD İzmir Bölge Müdürü Selim Koçbay’ı makamında ziyaret eden Başkan Mahmut Badem, çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem; “İlçemizde uygulanan projelerin her zaman takipçisi olduk. Bölge Müdürlerimiz ya da il Müdürlerimizle her zaman temas halindeyiz. Bayındır- Ödemiş-Kiraz bölünmüş yol çalışmalarımız hızla devam ediyor. Bölünmüş yol çalışmaları ile Mendegüme- Aydın yolu projesi hakkında Bölge Müdürümüz Abdülkadir Uraloğlu ile görüştük.Torbalı Ödemiş demiryolu hattı yakın bir zamanda elektrikli ve sinyalizasyonlu hale gelecek. İhale aşamasında olan konuyla ilgili TCDD Bölge Müdürü Selim Koçbay ile görüşmeler yaptık. Halkımızın refahını sağlayacak her projenin en kısa sürede hayata geçmesi için temaslarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Reklamlar

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.