Antalya 3. etap raylı sistem projesi 1 yıl içinde üniversitenin önüne gelecek

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 3. etap raylı sistem projesi ile 1 yıl içinde üniversitenin önüne kadar raylı sistemi getireceklerini söyledi.


Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kredi Yurtlar Kurumu’nun düzenlediği “Zoru Başaranlar” adlı söyleşinin konuğu oldu.

Başkan Türel, 3. etap raylı sistem projesi ile 1 yıl içinde raylı sistemi üniversitenin önüne kadar getireceklerini söyledi.

4.etap raylı sistem projesi ile ilgilide konuşan Başkan Türel 2019’dan sonra Konyaaltı’ndan Lara’ya kadar uzanan yeraltı metrosu geleceğini açıkladı.

Kredi Yurtlar Kurumu’nun bilgi birikim ve tecrübeleriyle öğrencilere örnek teşkil edecek isimleri ağırladığı ‘Zoru Başaranlar Kariyer Programı’nın konuğu Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel oldu.

Başkan Türel üniversiteyi de kapsayan 3. Etap Raylı sistem projesi ve metro çalışmasıyla ilgili konuşmasında, “Şimdi 3. Etap Raylı Sistem Projemiz ile 1 yıl içerisinde üniversitenin önüne kadar raylı sistemi getiriyoruz. Artık kampusun önünden bindiğinizde ver elini havaalanı, Aksu, Otogar, Varsak, Kepezaltı, ver elini Atatürk Hastanesi, Eğitim Araştırma Hastanesi. Bunu bitirdikten sonra 4.Etap’ta da 2019’dan sonra Konyaaltı’ndan Lara’ya kadar uzanan bir yeraltı metrosu gelecek. Dolayısıyla bu hizmetler biz olmayı başarırsak netice almamıza vesile oluyor.” dedi.


İlk yorum yapan olun

Yorumlar