TÜDEMSAŞ Sporcuları Masa Tenisi Turnuvasında 2. Oldu

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Kurumlar Arası Masa Tenisi Ligi müsabakaları tamamlandı.10 Kurumun Mücadele ettiği ligde TÜDEMSAŞ sporcuları il 2’nciliği ve 3’üncülüğü elde ettiler. Sporcular kazandıkları Kupaları TÜDEMSAŞ Genel Müdür Vekili Mehmet Başoğlu’na takdim etti.

Tüdemsaş Genel Müdür Vekilimiz Mehmet Başoğlu “Bir taraftan demiryolu sektörüne ve vagon üretimine katkı sunarken, diğer taraftan da boş zamanlarınızı sporla değerlendirmeniz çok güzel bir davranış. Kurumumuzu Masa tenisi turnuvasında en iyi şekilde temsil ettiğiniz için çok teşekkür ediyor ve kutluyorum. “dedi.

Demiryol İş Sendikası İşçi Baş Temsilcisi Feyzullah Duman ise ”Sayın Genel Müdürüm, arkadaşlarımız sağlıklı ve zinde olabilmek için hem sporlarını yaptılar hem de şirketimiz TÜDEMSAŞ’ı ligde, en iyi şekilde temsil ettiler. İşçi arkadaşların adına, ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz.” dedi.

Ziyarette sporcular Erkan Taş, Mahmut Bayram, Erhan Karagöz, Mustafa Aydemir, M. Fatih Karakodak ve Ersel Şaşmaz da hazır bulundular.

Demiryolu Haberleri Ara

İlk yorum yapan olun

Yorumlar