TCDD Taşımacılık KPSS 2018/1 Tercihleri ile Atama DuyurusuTCDD Taşımacılık tarafından personel atama duyurusu yayımlandı. Kurumun resmi internet sitesinde yayımlanan duyuruda KPSS 2018/1 merkezi atama kapsamında şirketin kadrolarına yerleşen adaylar için bilgilendirme yapıldı. Kuruma yerleşen adayların atamasının yapılması için istenen belgeler ve yapılması gereken işlemler açıklandı.

KPSS 2018/1 tercihleri ile TCDD Taşımacılık kadrolarına yerleşen adayların sağlık kurulu raporu, 2 adet noter onaylı diploma örneği, 2 adet terhis belgesi, 2 adet nüfus cüzdanı fotokopisi, varsa YDS sonuç belgesi gibi belgeleri getirmeleri gerekiyor. Ayrıca hizmet belgesi, adres beyanı, 6 adet fotoğraf, 2 adet sicil kaydı ile güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu istenecek.

TCDD Taşımacılık kadrolarına yerleşen adayların 17 Ağustos 2018 tarihine kadar müracaat etmeleri gerekiyor. Müracaatlar TCDD Taşımacılık Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı Atama ve Ayrılmalar Şube Müdürlüğüne yapılacak.

ADAYLARDAN İSTENEN BELGELER

GÜVENLİK SORUŞTURMASI VE ARŞİV ARAŞTIRMASI FORMU

Reklamlar