Dolar Kuru, Uludağ Teleferik Fiyatlarını Da VurduDolar kurundaki agresif dalgalanma nedeniyle, Bursa Teleferik A.Ş. yabancı misafir bilet tarifesinde artış yapmak zorunda kaldı.

Bursa Teleferik A.Ş. tarafından yapılan yazılı açıklama şöyle;

Değerli İş Ortaklarımız.

Öncelikle Bursa Teleferik A.Ş. olarak tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı sizlere teşekkür ederiz.

Bildiğiniz üzere 2018 yılı başından itibaren fiyatlarımızı 15.00 $ olarak döviz kuru üzerinden revize ederek sezon boyunca geçerli olacak olan Bonus Bilet uygulamamızı hayata geçirdik. Yapmış olduğumuz bu uygulama ile siz değerli acentelerimize hak ediş karşılığı binlerce bonus bilet dağıttık ve dağıtmaya devam etmekteyiz.

Ülkemizde içinde bulunduğu dönemde yaşanan döviz kurlarındaki agresif dalgalanmadan sizlerin etkilenmemesi için Bursa Teleferik A.Ş olarak bütün imkanlarımızı seferber ederek US Dolar kurunu 4,48 TL’de sabit tuttuk. Fakat geçtiğimiz hafta yaşanan son dalgalanma karşısında piyasaların geldiği nokta sabit tuttuğumuz kurda güncelleme yapmamızı kaçınılmaz kılmıştır.

19.08.2018 (Pazar günü dahil) tarihi itibari ile US Dolar kurunu 6.00 TL den sabitleyerek yeni fiyat listemiz aşağıdaki gibi olacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz dendi.

YABANCI MİSAFİR BİLET TARİFESİ
Gidiş Dönüş Tam Bilet 90.00 TL (15 USD)
Tek Yön Tam Bilet 72,0 TL (12 USD)

Çocuk Gidiş Dönüş Bilet 72.0 TL (12 USD)
Çocuk Tek Yön Bilet 57.0 TL (9.5 USD)

Reklamlar