Bomba iddia: Üçüncü Havalimanı’nın Adı Belli Oldu!Açılışı 29 Ekim’de gerçekleştirilecek, 3. Havalimanı’nın isminin ne olacağı belirsizliğini koruyor. Habertürk yazarı Sevilay Yılman da açılışına tam üç hafta kalan havalimanı için bir iddia ortaya attı. Yılman, havalimanının isminin kesin olarak ‘Abdülhamid Han’ olacağını belirtti.

İstanbul’da yapımı devam eden ve 29 Ekim’de açılışı yapılacak olan üçüncü havalimanının adının ne olacağı sorusu halen netlik kazanmadı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ilk yurtdışı uçuşun yapılacağı açılış sırasında açıklaması beklenen isim hakkında bugün ilginç bir iddia geldi.

ABDÜLHAMİD HAN HAVALİMANI

Habertürk yazarı Sevilay Yılman, “güvenilir bir kaynaktan aldığım kesin bilgiye göre” diyerek üçüncü havalimanının adının Abdülhamid Han Havalimanı olacağını iddia etti.

İddiasını twitter’dan duyuran Yılman “Biraz önce güvenilir bir haber kaynağımdan İstanbul da yapımı devam eden yeni, yani 3.havalimanının adının kesin olarak Abdülhamit Han olduğunu öğrendim. Yani bundan sonra Üçüncü Havalimanı değil, Abdülhamid Han Airport diyeceğiz” dedi.

Reklamlar