Rusya Lojistik Hattında Öncü Firma Şah Lojistikrusya lojistik hattinda oncu firma sah lojistik
rusya lojistik hattinda oncu firma sah lojistik

Ülkemizin uluslararası nakliye çalışmalarına en fazla ağırlık verdiği ülkelerin başında Rusya gelmektedir. Rusya ülkemizden başta yaş sebze meyve olmak üzere yüzlerle ifade edilen çeşide sahip ürün grubunu ithal etmekte, ülkemiz de Rusya’dan yer altı kaynakları diye adlandırılan maden türlerini ağırlıklı olarak ithal etmektedir.

Türkiye’den Rusya’ya çalışan nakliye kuruluşları bu hattın zaman zaman sıkıntılara uğraması nedeniyle çok olumlu yaklaşım sergilemeseler de Mersin merkezli kurulmuş olan nakliye kuruluşu Şah Lojistik Rusya taşımacılığı alanında oldukça tecrübeli olduğundan özel çözümlerle bu hatta lojistik faaliyetlerini sürdürmektedir. Rusya nakliye firmaları ile bağlantılı olarak çalışmalar yapan firma yerli ve yabancı plakalı tırlar ile kapsamlı lojistik hizmetleri sunmaktadır.

Rusya’ya taşımacılık çalışmalarında farklı güzergahlar kullanarak ulaşım sağlayan Şah Lojistik, genellikle en uygun ve sorunsuz yol olan Gürcistan üzeri kullanıyor olsa da zaman zaman Bulgaristan ve Ukrayna üzeri roro takviyeli güzergahları da tercih etmektedir. Rusya’ya komple tır taşımacılığı ile birlikte haftalık düzenli çıkışlarla parsiyel nakliye, gabari dışı ağır nakliyat, konteyner nakliyesi ve özellikle en yoğun talep gören frigo tır taşımacılığı gibi alanlarda kesintisiz lojistik hizmetleri sunmaktadır.

Taşımacılık sektöründe çeyrek asra yakın bir zaman dilimini geride bırakmış olan Şah Lojistik, geçen süre zarfında edinmiş olduğu tecrübeleri, yakından takip ettiği teknolojik gelişmeleri anında sektörde hayata geçirebilme kabiliyeti ve müşteri memnuniyetine odaklı kaliteli hizmet sunma anlayışı ile farklı bir görünüme sahip bulunmakta, bünyesinde çalışmalarını sürdüren deneyimli operasyon ekibi ile sorunsuz lojistik hizmeti sunmaktadır.

Türkiye’den Rusya’ya her türlü ürün grubunun ihracatı ile Rusya’dan Türkiye’ye ithalat yüklerinin taşınması ve Türkiye üzeri transit geçişli üçüncü ülke kapsamlı yüklerin nakliyesini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilen Şah Lojistik çalıştırdığı öz mal ve kiralık yerli ve yabancı tüm araçlarını tır karneli ve cmr sigortalı olarak güvenli bir şekilde seferlere sunmaktadır. Rusya’nın başta başkent Moskova olmak üzere doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine tüm bölge ve illerine tır seferleri düzenlemekte olan firma Rusya’nın tüm bölgelerine teslimatları olabilecek minimum sürede sağlayabilmektedir.

Haber kaynağı: Şah Lojistik

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.