Türk Ulaşım-Sen Olarak Yol Gösteren Sendika Olmaya Devam Edeceğizyol gosteren sendika olmaya devam edecegiz
yol gosteren sendika olmaya devam edecegiz

Türk Ulaşım-Sen Genel Başkanı Mustafa Nurullah Albayrak ve Genel Başkan Yardımcıları Türkiye’nin her yerinde işyeri ziyaretlerine aralıksız devam ediyorlar.

Türk Ulaşım-Sen Genel Başkanı Mustafa Nurullah Albayrak ve Genel Başkan Yardımcıları Türkiye’nin her yerinde işyeri ziyaretlerine aralıksız devam ederek yetkili sendika olma yolunda hızla ilerliyor.

Yaklaşık 9 ay önce göreve gelen Genel Başkan Mustafa Nurullah Albayrak, 9 ay da 80 bin kilometre yol kat ederek, Türkiye’nin her tarafında iş yerlerini karış karış dolaşarak üyeler ve tüm kamu çalışanları ile istişarelerde bulunuyor.

Albayrak; “Tüm işyerlerinde ‘Yetkili Sendika’ olma hedefimize ulaşmak ve toplu sözleşme masasında üyelerinin ekonomik ve sosyal haklarını korumak ve geliştirmek için gidilmedik işyeri, eli sıkılmadık kamu çalışanı bırakmamak temel düsturumuzdur.

Ne sen,ne ben, hep birlikte Türk Ulaşım-Sen ilkemiz gereği, tüm teşkilatlarımızla tek vücut halinde sendikal mücadelemizi sürdürmekteyiz.” dedi.

26 yıldır Türk Memurunun sesi, %100 yerli ve Milli sendika olan Türk Ulaşım-Sen Genel Başkanı Mustafa Nurullah Albayrak başkanlığında etkili bir biçimde tecrübe ve bilgi birimiyle Genel Yetkili Sendika olma hedefine doğru hızla ilerlemekte.

OGidilen işyerlerinde görev yapan çalışanların sendika ve Genel Başkana olan ilgi ve alakası bunun en büyük göstergesidir.

Albayrak; “Türk Ulaşım-Sen olarak bizler, Memuru aldatan ve ekonomik göstergeler karşısında ezdiren zihniyete karşı, ülkemiz için çalışan, milletimiz için üreten, ülkeyi yönetenlere yol gösteren sendika olmaya ısrarla devam edeceğiz.” dedi.

Reklamlar

Hızlı Tren Haberleriİlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.