DESA R2P İle Satış ve Servis Anlaşması İmzaladı17 yıldır Secheron SA Türkiye temsilcisi ve 2017 yılı itibariyle Secheron Resmi Servis Merkezi olan DeSA Temsilcilik Müşavirlik Mühendislik firması tarafından bugüne kadar başarı ile temsil edilen Secheron , Tibram, API Capacitors, SAB Cable firmaları dışında, Almanya – Flensburg’da yerleşik r2p ( www.r2p.com ) firması ile imzaladığı satış ve servis anlaşması ile çalışma konuları ve Müşteri hizmetlerine bir yenisini daha katmıştır.

Hızla büyüyen R2P Grubu, Danimarka, İngiltere, İsviçre, Avustralya, Malezya ve Brezilya’da yan kuruluşları 45 ülkede uluslararası alanda faaliyet göstermektedir.

R2P Grubu, mobil taşımacılık sektörü için en yüksek kalite standartlarına sahip akıllı teknoloji sistemleri geliştirmekte ve dünya çapında satış ve servisini yapmaktadır. CCTV, Otomatik Yolcu Sayımı, Yolcu Bilgi Sistemleri, Raylı ve karayolu taşıtları için gerçek zamanlı veri transferinin yanı sıra çözümler ve Filo Yönetimi platformlar ve istasyonlar gibi sabit altyapı için, asgari donanım gerektiren mükemmel bir şekilde optimize edilmiş çözümler ile fikirlerimizden doğrudan yararlanır, ekonomik ve ekolojik faydalar en üst düzeye çıkarılır.

Ücretsiz haber bülteni

Hergün e-postanıza gelsin!İlk yorum yapan olun

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.