TCDD 16 İşçi Alımı Sözlü Sınavını Asıl Kazananlar Belli Oldutcdd 16 isci alimi sozlu sinavini asil kazananlar belli oldu
tcdd 16 isci alimi sozlu sinavini asil kazananlar belli oldu

TCDD bünyesinde açık bulunan kadrolar için, ‘Tren Teşkil İşçisi’ kadrosunda 8 kişi, ‘Raylı Sistemler Sinyalizasyon Bakım ve Onarımcısı’ kadrosunda 3 kişi, ‘Mekanik Vasıta Tesis Cihaz ve Vinç Operatörü’ kadrosunda ise 5 kişi olarak gerçekleştirdiği sözlü sınavını asıl kazananlar belli oldu.

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryollarına ait işyerlerinde işe alınacak mekanik vasıta tesis cihaz ve vinç operatörü, tren teşkilişçisi ve raylı sistemler sinyalizasyon bakım ve onarımcısı için yapılan sözlü sınavını asıl olarak kazanan adaylar; İşe başlama işlemleri için aşağıda belirtilen belgeleri 21.01.2019 tarihine kadar isimleri karşısında belirtilen Bölge Müdürlükleri adresine bizzat müracaat ederek teslim etmeleri gerekmektedir.

İSTENEN BELGELER
1. 2 Adet Nüfus cüzdanı fotokopisi (Noterden tasdikli veya aslı görülerek TCDD yetkilisi tarafından onaylanacaktır.)

  1. 2 Adet Diploma sureti (Noterden tasdikli veya aslı görülerek TCDD yetkilisi tarafından onaylanacaktır.)
  2. 2 Adet Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir)
  3. 2 Adet Adli sicil kaydı (Cumhuriyet Savcılığından veya e-devlet şifresi ile www.turkiye.gov.tr. adresinden alınacaktır. Adli sicil kaydı olanlardan mahkeme kararı istenecektir.)
  4. 6 Adet Fotoğraf

  5. Varsa Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu`nun uygulanması açısından, herhangi bir sosyal güvenlik kurumuna tabi olarak geçen hizmet cetveli

  6. Tam teşekküllü devlet hastaneleri veya resmi üniversite hastanelerinin herhangi birinde yaptırılan tarama testi. (Alkol veya uyuşturucu madde bağımlılığını tespit etmek amacıyla yapılan testtir)

  7. Tam teşekküllü devlet hastaneleri veya resmi üniversite hastanelerinin herhangi birinden tarama testi yaptırılması gerekmektedir. (Tarama testi alkol veya uyuşturucu madde bağımlılığını tespit etmek amacıyla yapılan testtir).- Tam teşekküllü devlet hastanelerinden veya resmi üniversite hastanelerinden alacakları sağlık kurulu raporunda Görme Dereceleri (sağ-sol göz ayrı ayrı belirtilmiş), Renk Muayenesi (ishihara testi yapılmış), İşitme Muayenesi (Odyometrik incelemede 500, 1000, 2000 frekanslarının saf ses ortalaması 0-40 dB olmalıdır.) belirtilmiş olacak ve görme/işitme değerlendirme sonuçları sağlık kurulu raporuna eklenmiş olacaktır.

Sözlü Sınavını Asıl Kazananların Listesi İçin Tıklayın

Reklamlar

Hızlı Tren HaberleriHaftanın Demiryolu İhaleleri

Etkinlikler haftası için 22/04/2019

Bu Hafta Navigasyonu

Loading Events
Sal 23
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cum 26
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Cts 27
Bugün Etkinlik Bulunamadı
Paz 28
Bugün Etkinlik Bulunamadı

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.