Bursaray’da Ulaşıma Sinyalizasyon Ayarı!

bursarayda ulasima sinyalizasyon ayari
bursarayda ulasima sinyalizasyon ayari

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Bursaray’ın yolcu kapasitesini artırmak amacıyla sürdürülen sinyalizasyon optimizasyonu çalışmaları kapsamında 23 ve 24 Temmuz 2019 tarihlerinde Kültürpark-152 Evler istasyonları arası seferler saat 23:10’da sonlandırılacak.

Bursa’da ulaşımı sorun olmaktan çıkarmak için akıllı kavşak ve yol genişletme çalışmalarının yanında yeni ve ilave metro hatları ile köprülü kavşak projelerine ağırlık veren Bursa Büyükşehir Belediyesi, diğer taraftan mevcut BursaRay hattında kapasiteyi arttırıp, bekleme süresini azaltacak sinyalizasyon optimizasyonu çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor.

BULULAŞ’tan yapılan açıklama şöyle; “23 ve 24 Temmuz 2019 tarihlerinde yolcu kapasitesini %60 artıracak ve bekleme süresini düşürecek Sinyalizasyon Çalışmaları nedeniyle BursaRay işletimi Kültürpark – 152 Evler istasyonları arasında 23:10′ da sonlandırılacaktır. Kapalı istasyonlar arasındaki işletim otobüs aktarmalı olarak yapılacaktır. Emek/ Üniversite istikametinden gelen yolcularımız Kültürpark istasyonunda, Kestel / Arabayatağı istikametinden gelen yolcularımızın ise 152 Evler istasyonundan otobüslere, ücretsiz aktarma yapabileceği tüm değerli yolcularımıza duyurulur.”

Levent Elmastaş hakkında
RayHaber editörü

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.