Eskişehir Konya Hızlı Tren Saatleri Bilet Fiyatı ve Güzergah Haritası

Eskişehir Konya Hızlı Tren Saatleri Bilet Fiyatı ve Güzergah Haritası
Eskişehir Konya Hızlı Tren Saatleri Bilet Fiyatı ve Güzergah Haritası

Eskişehir Konya Hızlı Tren Saatleri, Eskişehir Konya Hızlı Tren bilet parası ne kadar, Eskişehir Konya Hızlı Tren kaç sürüyor, kaç durak var, Eskişehir Konya Hızlı Tren bilet sınıfları neler? sorularının cevaplarını aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz,


Şehirlerarası ulaşımda hayatımızı büyük ölçüde kolaylaştıran Hızlı Tren’ler birbirinden farklı şehirleri, yolcuları ve kültürleri birbirine bağlamaktadır. Konya- İstanbul Hızlı Treni Eskişehir üzerinden gitmektedir.

Eskişehir Konya Hızlı Treninde 4 adet hizmet sınıfı bulunmaktadır:

Business Plus: Bu hizmet Business vagonlarda verilmektedir. Business vagonlar 2+1 oturma düzeninde olup, koltuklarda bulunan ekranlarda film-müzik yayını yapılmaktadır. Business Plus hizmet sınıflarında saat 11.00’e kadar kahvaltı, 11.00’den sonra seçeneğe göre kırmız et ve beyaz etli sıcak yemek menüleri sunulmaktadır. Yemek paketleri görevliler tarafından yolcu koltuklarına getirilmektedir.

Business: Bu hizmet Business vagonlarda verilmektedir. Business vagonlar 2+1 oturma düzeninde olup, koltuklarda bulunan ekranlarda film-müzik yayını yapılmaktadır. Business hizmet sınıfında sandviç, bisküvi, çay, kahve vb. ikramlar verilmektedir.

Ekonomi Plus: Bu hizmet Ekonomi vagonlarda verilmektedir. Ekonomi vagonlar 2+2 oturma düzenindedir. Ekonomi Plus hizmet sınıflarında saat 11.00’e kadar kahvaltı, 11.00’den sonra seçeneğe göre kırmız et ve beyaz etli sıcak yemek menüleri sunulmaktadır. Yemek paketleri görevliler tarafından yolcu koltuklarına getirilmektedir.

Konya Eskişehir Hızlı Tren Saatleri

Aşağıda daha ayrıntılı bir şekilde istasyondan kalkan Konya-İstanbul yüksek hızlı tren hattının hangi istasyonlardan saat kaçta kalktığı sizler için tablo halinde sunulmuştur.

Tren Konya YHT (K) Eskişehir (K)
1 06.50 08.34
2 12.55 14.41
3 17.45 19.31

Eskişehir Konya Hızlı Tren Saatleri

Tren Eskişehir (K) Konya YHT (V)
1 10.05 11.46
2 15.10 16.51
3 21.00 22.41

Konya Eskişehir son tren : Konya Eskişehir hızlı tren son seferi hergün saat 17:45 de Konya Tren Garından hareket eder.

Eskişehir Konya Hızlı Tren Bilet Fiyatları

  • Standart Bilet. 47.50 TL
  • Standart Yemekli. 47.50 TL
  • Business Standart Bilet. 69 TL
  • Esnek Bilet. 57 TL
  • Business Esnek Bilet. 83 TL
  • 13-26 yaş arası gençler, öğretmenler, 60-64 yaş arası vatandaşlarda, basın mensuplarında, 12 kişilik bilet alan gruplarda, TSK mensuplarında ve gidiş-dönüş biletini aynı istasyondan alan yolculara %20 indirim uygulanır.
  • 0-6 yaş arası çocuklar, savaş gazileri ve birinci derece yakınları, ağır engelli vatandaşlar, devlet sporcularından ve birinci dereceden şehit yakınlarına geçişler ücretsizdir.
  • 65 yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar ve ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklara %50 indirim hakkı uygulanır.

Konya Hızlı tren garı çalışma saatleri : Konya Tren Garı 06:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Eskişehir Konya Hızlı Tren Haritası


2 Comments

  1. eskişehirden hareket saati 9.35 de olarak tcdd sitesinde gördüm yoksa size güvensek yanlış bilgi sahibi olacağız. bi site yapıyorsanız takip edin güncelleyin!!

Yorumlar