Ege Üniversitesi Eski Hükümlü İşçi Alımı Yapacak

ege universitesi eski hukumlu isci alimi yapacak
ege universitesi eski hukumlu isci alimi yapacak

Ege Üniversitesi Eski Hükümlü İşçi Alımı Yapacak; Ege Üniversitesi DPB üzerinden yeni bir işçi alım ilanı yayınladı. İlana göre Ege Üniversitesi İŞKUR aracılığı ile 10-16 Aralık 2019 tarihleri arasında eski hükümlü kadrosuna 12 işçi alımı yapacak! İş başvuruları İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden online yapılacaktır.


Toplamda 12 işçi alımı yapılacağını duyuran Ege Üniversitesi, başvuruların 10-16 Aralık 2019 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu’nun resmi sitesi üzerinden yapılacağını duyurdu.

Ege Üniversite tarafından yayınlanan resmi ilan şöyle; Ege Üniversitesi merkez teşkilatı hizmet birimlerinde 4857 sayılı İş Kanunu ve Kamu Kurum ve kuruluşlarında işçi alımında uygulanacak usul ve esaslar hakkında yönetmelik ve kamu kurum ve kuruluşlarına eski hükümlü veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralananların işçi olarak alınmasında uygulanacak usul ve esaslar hakkında yönetmelik hükümleri kapsamında İŞKUR üzerinden temizlik görevlisi mesleğinde 12 adet eski hükümlü sürekli işçi alınacaktır.

Sürekli işçi kadroları ve başvuru şartları Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü’nün internet sitesinden yayınlanacaktır. Şartlara uyan adayların 10-16 Aralık 2019 tarihleri arasında başvurularını İŞKUR İl müdürlüklerinden hizmet merkezlerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden yapacaklardır.

İlanın Detayları İçin TIKLAYINIZİlk yorum yapan olun

Yorumlar