TCDD Taşımacılık Sürekli İşçi Alımı Yapacak (263 Kamu İşçisi)

tcdd tasimacilik kamu personeli daimi isci alimi yapacak
tcdd tasimacilik kamu personeli daimi isci alimi yapacak

TCDD Taşımacılık Sürekli İşçi Alımı Yapacak; TCDD Taşımacılık A.Ş Genel Müdürlüğü 21 Aralık 2019 tarihi itibarıyla 263 kamu işçi alımı ilanı yayımladı. TCDD personel alımı ilanı 23 Aralık’ta İŞKUR internet sayfasında yayımlanmasıyla başvurular başlayacak. Başvurular 30 Aralık 2019’da sona erecek.


Adaylar, İŞKUR’da ilan edilen işgücü taleplerinden sadece birine müracaat edebilecektir. İŞKUR’da ilan edilen işgücü talebinde belirtilen son başvuru tarihi itibarıyla adayların belirtilen okul bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.

İŞKUR’ca bildirilen Nihai Listede Yer Alacak Adaylar, sözlü sınava katılmak için aşağıda belirtilen belgelerin fotokopileri ile TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü web sitesinde (www.tcddtasimacilik.gov.tr) yayınlanacak 1 adet resimli İş Talep Bilgi Formunu ve Başvuru Formunu eksiksiz olarak doldurarak tcddtasimacilik.gov.tr adresindeki ilan edilen tarihe kadar, TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı İşçi İstihdam ve İş Mevzuatı Şubesi Oda No:2050 Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresine şahsen veya postayla teslim edeceklerdir. Belgelerini teslim etmeyen adaylar sözlü sınava alınmayacaktır.

İŞKUR’ca bildirilen nihai listede yer alacak adayların evrak teslimi neticesinde sınava girip giremeyecekleri evrak teslim süresinin bitiminden sonra açıklanacaktır. Eksik veya uygun olmayan evrakla başvuran adayların evrakları kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Sözlü sınav TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğünde yapılacaktır. Sınava ilişkin detaylar evrak teslimi sonrası internet sitemizden duyurulacaktır. (www.tcddtasimacilik.gov.tr)

TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü işyerlerine görev alacak işçiler 4857 sayılı İş Kanununa tabii olarak görev yapacaktır. İşe başlatılan işçilerin deneme süresi 4 aydır. TCDD Taşımacılık AŞ’de işe başlayan adaylar, en az 5 yıl boyunca nakil isteğinde bulunamayacaktır.

TCDD Taşımacılık 263 İşçi Alımı Kontenjan Dağılımı

Makinist İşçi olarak 79 işçi alımı, Tezgah Makine ve Talaşlı İmalat İşçisi olarak 29 işçi alımı, Lokomotif Tamircisi olarak 23 işçi alımı, Elektrikçi olarak 27 işçi alımı, Motor Tamircisi olarak 23 işçi alımı, Vagon İmal ve Tamircisi olarak 52 işçi alımı, Kaynakçı olarak 29 işçi alımı, Mekanik Vasıta Tesis, Cihaz ve Vinç Operatörü olarak 1 işçi alımı olmak üzere toplam 263 sürekli işçi alımı personel yapılacak.

Başvuracak Adaylardan İstenilen Belgeler

1- Başvuru Formu
2- Öğrenim belgesi,
3- Nüfus cüzdanı fotokopisi,
4- TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, (Cumhuriyet Savcılığından veya e-devlet şifresi ile www.turkiye.gov.tr adresinden alınacak, adli sicil kaydı bulunanların adli sicil kaydı ile ilgili mahkeme kararı istenecektir.)
5- Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir).
6- KPSS Sonuç Belgesi (28.11.2018 açıklama tarihli)
7- İş Talep Bilgi Formu (Fotoğraflı)
8- “Tren Makinisti (Seviye 4)” Mesleki Yeterlilik Belgesi (11UY0035-4)

İlanın Detayları İçin TIKLAYINIZ


sohbet

İlk yorum yapan olun

Yorumlar

İlgili Yazılar ve Reklamlar